Užtikrintai namuose sužaidęs Vilniaus „Rytas“ nepaliko vilčių „Nevėžiui“

2018 m. lapkričio 24 d., 19:00
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (9-2) iškovojo užtikrintą pergalę namuose. Visus formalumus pirmoje rungtynių pusėje sutvarkęs sostinės klubas nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (2-10) 100:61 (24:12, 29:16, 17:16, 30:17).

Rungtynes vilniečiai pradėjo užtikrintai. Pirmuosius tris metimus sumetė D.J.Seeley, o pirmą kartą starto penkete pasirodęs kroatas Rokas Stipčevičius puikiai dalino kamuolius komandos draugams bei pelnė 4 taškus per pirmąjį kėlinį. Tai lėmė, kad „Rytas“ po pirmųjų 10 minučių pirmavo 24:12, o ketvirčio pabaigą papuošė puikus Aisčio Pilausko ir Martyno Echodo epizodas.

Antrajame kėlinyje puikų pasirodymą surengė gynėjas Mindaugas Girdžiūnas. Keturi jo per kėlinį pataikyti tritaškiai, dar keli sėkmingi Seeley, Echodo bei Stipčevičiaus epizodai ir „Rytas“ į didžiąją pertrauką keliavo pirmaudamas 53:28.

Antroje rungtynių pusėje vilniečiai užtikrintai kontroliavo rungtynes, lepino „Ryto“ arenoje susirinkusius žiūrovus gražiais epizodais bei iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse nemažai pasireikšti gavo sostinės jaunimas. A.Pilauskas pelnė 9 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Marek Blaževič pelnė 11 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius per beveik 10 žaidimo minučių.

„Rytas“: M.Girdžiūnas 17 (5/8 trit.), D.Suttonas 15 (5 atk. kam.), M.Echodas 14 (10 atk. kam.), R.Stipčevičius (6 rez. perd.) ir D.J.Seeley po 10, A.Pilauskas 9 (6 rez. perd.).

„Nevėžis“: C.Collinsas 18, M.Varnas 14.