Travisas Petersonas: „Laimės ta komanda, kuri aikštėje atiduos visą širdį“ (apžvalga)

2018 m. birželio 09 d., 10:45
R.Vyšniausko nuotr.

Atkakliose grumtynėse Klaipėdos „Neptūną“ palaužę „Lietuvos ryto“ krepšininkai stoja į kovą dėl „Betsafe–LKL“ čempionų žiedų. Šeštadienį vilniečiai pirmajame finalo mače Kaune susitiks su „Žalgirio“ klubu.

Finalai

LKL lygos finale sostinės klubas žais 17 kartą ekipos istorijoje. Penkis kartus (2000, 2002, 2006, 2009 ir 2010 m.) „Lietuvos rytas“ yra tapęs šalies čempionu.

Komentarai

Apie būsimą mačą kalbėjo „Lietuvos ryto“ legionieriai Loukas Mavrokefalidis ir Travisas Petersonas.

„Esame pasiruošę fiziškai ir mūsų mintys nukreiptos tik į mačus prieš „Žalgirį“. Patekus į finalą nuo mūsų pečių nukrito įtampa ir būsime kiek labiau atsipalaidavę.

Tokiuose mačuose daug lemia psichologija ir laimės ta komanda, kuri aikštėje atiduos visą širdį, bus susikaupus ir kreips dėmesį į smulkius dalykus.

Mano būsimieji oponentai Antanas Kavaliauskas ir Brandonas Daviesas yra geri krepšininkai, o „Žalgiris“ – pajėgi komanda. Kauniečiai visada stengiasi žaisti aukščiau savo galimybių ribos. Tai – tiesiog Šarūno Jasikevičiaus komanda.

Žinoma, tikiu, kad esu pajėgus pridaryti žalos varžovų gynybai“, – kalbėjo L.Mavrokefalidis.

„Laukia sunki serija, „Žalgiris“ yra gera komanda. Dabar žaidėme sudėtingą penkerių rungtynių seriją prieš Klaipėdos „Neptūną“, tuo tarpu varžovai galėjo ilsėtis ir bus mažiau pavargę.

Tačiau turėsime eiti į aikštę ir kautis kaip kiekviename mače prieš uostamiesčio klubą.

Privalome atsikovoti „50–50“ kamuolius, pataikyti ir solidžiai gintis. Sezono metu prieš kauniečius visada žaidėme neblogai, manau, bus paruoštas geras žaidimo planas ir jį pasistengsime įgyvendinti aikštėje.

Kartais, kai komanda sulaukia ilgo tarpo tarp rungtynių tai tampa privalumu, o kartais – minusu. Taip nutiko mums po rungtynių prieš Utenos „Juventus“ klubą, todėl manau, kad dabartinė situacija mums bus naudinga“, – kalbėjo T.Petersonas.

„Žalgirio“ lyderiai ir statistika

Rezultatyviausiai Kauno ekipoje LKL lygoje rungtyniauja vidurio puolėjas B.Daviesas, kuris vienintelis komandoje pelno dviženklį taškų skaičių (10,1 tšk.).

Paulius Jankūnas įmeta po 8,8, Vasilije Mičičius – 8,3, Kevinas Pangosas – 8,1 taško.

„Žalgirio“ ekipa pirmauja „Betsafe–LKL“ akrintamosiose varžybose pagal rezultatyvumą (vid. 90,8 tšk.), „Lietuvos rytas“ užima ketvirtą vietą (82 tšk.).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išsiskiria pagal per rungtynes renkamus naudingumo balus (vid. 117), vilniečiai – antri (95).

„Lietuvos rytas“ pranoksta būsimus varžovus pagal tritaškių taiklumą (39,4%, 2 vieta ir 34,7 proc., 4 vieta) ir perimtus kamuolius (8,8, 2 vieta ir 6,6 , 6 vieta).

Nors Kauno komanda LKL atkrintamosiose varžybose demonstruoja užtikrintą žaidimą, tačiau pagal lankomumą užima vos penktą vietą (vid. 2126 žiūrovai).

Sostinės ekipa užima pirmąją vietą – „Siemens“ arenoje vidutiniškai apsilanko 3873 sirgaliai.

Teisėjai

Pirmose „Betsafe–LKL“ finalo rungtynėse dirbs Tomas Jasevičius, Jurgis Laurinavičius ir Vilius Mačiulaitis.

TV

Rungtynes tiesiogiai iš Kauno nuo 17.20 transliuos BTV televizija.

bcvilnius.lt

atgal