Traumų išretintas Vilniaus „Rytas“ nusileido Kauno „Žalgiriui“

2020 m. gruodžio 06 d., 19:15
Roko Lukoševičiaus nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate sekmadienio vakarą įvyko antrasis šio 2020-2021 m. sezono derbis tarp Kauno „Žalgirio“ (9-1) ir Vilniaus „Ryto“ (7-4). Traumų ir susirgimų virusu išretinta „Ryto“ komanda čempionams rimčiau pasipriešinti nesugebėjo – pergalę Kaune iškovojo žalgiriečiai.

Intrigos šioje dvikovoje nebuvo nuo pat rungtynių pradžios. Žalgiriečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų pranašumą (23:11), kuris iki ilgosios pertraukos padidėjo dar beveik dvigubai, iki 23 taškų (89:45).

Tai buvo kitoks Lietuvos krepšinio derbis. Rungtynės Kaune nepriminė amžinų varžovų dvikovos, tačiau tam yra ir priežasčių – „Ryto“ komanda pastaruoju metu prarado vieną po kito žaidėjus, o vyr. treneris Donaldas Kairys mūšiui su „Žalgiriu“ savo sudėtyje vos surinko 8 žaidėjus, iš kurių du buvo 17-mečiai dublerinės „Ryto“ komandos „Perlo Energija“ nariai.

„Rytui“ šioje dvikovoje nepadėjo pėdos traumą besigydantis kapitonas Arnas Butkevičius, peties srities traumą patyręs centras Rokas Gustys, taip pat kojos raumenį pasitempęs gynėjas Andrew Goudelockas, iš Afrikos į Lietuvą nespėjo grįžti ir vidurio puolėjas Maurice‘as Ndouras, du „Ryto“ žaidėjai vis dar leidžia laiką saviizoliacijoje po susirgimo COVID-19 virusu.

„Rytas“: Martynas Echodas 10 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 9, Gytis Radzevičius ir Mindaugas Girdžiūnas – po 6.