Tenerifės puolimo bangos neatlaikęs „Rytas“ patyrė pralaimėjimą

2022 m. kovo 15 d., 20:55
basketball.cl nuotr.

Skaudus FIBA Čempionų lygos pralaimėjimas Vilniaus „Rytui“. G.Žibėno auklėtiniai antradienio vakarą Vilniuje 64:83 (9:23, 17:29, 23:17, 15:14) neatsilaikė prieš grupės lyderę – Tenerifės „Lenovo“.

Sunkiai pirmą kėlinį pradėję ir puolime ginklų neradę vilniečiai nesugebėjo laikytis arti varžovų ir pirmąjį ketvirtį baigė turėdami 14 taškų deficitą – 9:23.

Antrajame kėlinyje Tanneris Leissneris ėmėsi iniciatyvos puolime ir pelnė 5 taškus iš eilės, tačiau tai tik truputį padėjo sušvelninti turėtą atsilikimą (20:36).

Likus kiek daugiau nei minutei, skirtumas tarp komandų pasiekė jau 26 taškus (26:52). Abi komandos daugiau taškų nepelnė ir tokiu rezultatu baigėsi pirmoji mačo pusė.

Rezultatyviausiai pirmuosius du kėlinius „Ryto“ gretose rungtyniavo T.Leissneris, kuris pelnė 7, J.Williamsas, I.Buva ir V.Kariniauskas pridėjo po 5 taškus.

Trečiajame ketvirtyje atsibudę vilniečiai sugebėjo spurtuoti 10:0 ir kiek primažinti milžinišką deficitą (40:59).

Ir toliau sostinės ekipai sunkiai besiklostęs trečiasis kėlinys baigėsi dvidešimties taškų skirtumu – 49:69.

Paskutinis kėlinys Tenerifės krepšininkams buvo tik formalumas ir „Rytas“ patyrė skaudų pralaimėjimą namuose 64:83, kuris užkirto kelią vilniečiams kovoti dėl patekimo į ketvirtfinalio etapą.

Iš dviejų taškų zonos „Lenovo“ atakavo ypač aukštu procentu (72,4 proc.) ir pataikė 21 dvitaškį iš 29.

Vilniečių tarpe rezultatyviausiai rungtyniavo Tanneris Leissneris, kuris mačą baigė surinkęs 12 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

„Rytas“: Tanneris Leissneris 12, Ivanas Buva 11, Vaidas Kariniauskas 10, Gytis Radzevičius 8 (10 atk. kam.), Jarvisas Williamsas 7.

„Lenovo“: Sasu Salinas 23, Marcelinho Huertas 16 (6 rez. perd.), Giorgis Šermadinis ir Kyle'as Wiltjeras po 11.