Tarp „Ryto“ partnerių – draudimo bendrovė „Balcia Insurance SE“

2022 m. rugsėjo 22 d., 11:20
rytasvilnius.lt nuotr.

Vilniaus „Rytas“ turi naują partnerį – sostinės klubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su draudimo bendrove „Balcia Insurance SE“.

Draudimo rinkoje „Balcia Insurance SE“ nėra naujokė. Latvijoje 1993 m. įkurta draudimo bendrovė netrukus tapo viena iš pirmaujančių plataus masto draudimo paslaugų teikėjų besivystančiose Baltijos šalių rinkose.

„Su džiugesiu pradedame bendravimą su nauju „Ryto“ klubo partneriu „Balcia Insurance SE“. Tai savo srityje ilgametę patirtį sukaupusi draudimo bendrovė, kuri į Lietuvos rinką įeina su išskirtiniais produktais. Esame tikri, jog toks bendradarbiavimas tarp organizacijų, kurios sau kelia aukščiausius standartus, sukurs didelę pridėtinę vertę abejoms šalims ir virs produktyvia bei ilgalaike draugyste“, – teigė „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskij.

„Balcia Insurance SE“ nuolat plečia savo partnerysčių ratą skirtingose sporto šakose, todėl džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti ir prie Vilniaus „Ryto“ sėkmės, remiant sostinės klubą. Esame dėkingi klubo direktoriui Jaroslavui Jatušinskij už šios partnerystės palaikymą. Tikime, kad sėkmingas bendradarbiavimas visiems „Ryto“ sirgaliams leis suteikti daug įvairių ir unikalių draudimo paslaugų. Šis klubas laimėjo 2021–2022 m. sezono čempionatą, o naujasis sezonas dar tik prasideda – esame laimingi galėdami jėgas suvienyti su stipriausiais“, – sako „Balcia Insurance SE“ Lietuvos filialo direktorius Arturas Senčenko.

„Balcia Insurance SE“ yra tarptautiniu mastu pripažinta bendrųjų draudimo paslaugų ekspertė, savo klientus aptarnaujanti visą parą. Bendrovėje šiuo metu dirba daugiau nei 150 darbuotojų.

Naujas sostinės klubo partneris rinkai prisistato kaip pirmoji internetinė draudimo įmonė, sudaranti galimybę draudimą lengvai užsiprenumeruoti ir atšaukti bet kur ir bet kada.

rytasvilnius.lt

atgal