Talentingiausi Vilniaus jaunieji krepšininkai savo įgūdžius tobulino „Rytas Talent Camp“

2021 m. birželio 25 d., 17:25
rytasvilnius.lt nuotr.

Talentingiausi sostinės jaunieji krepšininkai tris dienas plušo Vilniaus „Ryto“ organizuojamame „Rytas Talent Camp“ projekte. Daugiau nei trisdešimt 2004-2006 m. gimusių SKM ir VKM auklėtinių „Jeep“ arenoje žaidimo paslapčių mokėsi iš sostinės krepšinio trenerių.  

„Rytas Talent Camp“ projektas vyksta jau trečią kartą, o šiais metais stovyklai vadovavo treneriai Edvinas Justa, Ignas Pagalys, Saulius Kuzminskas, Karolis Čyžius, Ugnius Savickas bei Algirdas Milonas. 

Ateinančiame sezone K.Čyžius ir A.Milonas sudarys „Rytas–MRU–VKM“ jaunimo komandos trenerių štabą.

B21W5655

„Mes apjungėme daug Vilniaus krepšinio bendruomenės vaikų ir džiaugiamės, jog abi mokyklos geranoriškai sureagavo ir delegavo savo žaidėjus, kurie buvo atrenkami tiek vienos, tiek kitos mokyklos trenerių konsultacijų pagrindu, – kalbėjo „Ryto“ jaunimo sistemos vadovas Mindaugas Noreika. – Vaikinai gerai padirbėjo, pamatėme ir jų individualų pasiruošimą. Vasarą jų niekur nepaliksime, kartu dirbsime, o galutinius sprendimus dėl jaunuolių priimsime antroje rugpjūčio pusėje.“

Stovyklos treneris E.Justa džiaugėsi didele vaikinų motyvacija bei pažymėjo, kad šioje stovykloje pamatė žaidėjus, kurie gali tikėtis šanso ir „Ryto“ jaunimo ekipose.   

„Džiaugiamės, kad visi dalyviai buvo labai motyvuoti ir rodė didelį norą treniruotis, nors ir didelę laiko dalį karantino metu praleido be sporto. Norėjome įvertinti vaikinų individualius sugebėjimus pritaikant tai grupiniuose veiksmuose, duoti naudingų patarimų ir dar labiau pakelti jų meistriškumą, – dėstė strategas. – Per šį laiką labiau susipažinome su jaunimu ir tai buvo lyg savotiška atranka siekiant išsiaiškinti, kurie žaidėjai turi daugiausiai šansų patekti į „Perlo Energijos“ komandą kitam sezonui.“

Su didžiąja dalimi jaunuolių moksleivių lygoje dirbę treneriai teigė, jog viskas praėjo sklandžiai ir strategams pavyko artimiau susipažinti su jaunaisiais sostinės talentais.

„Per šias tris dienas turėjome tikslą iš arčiau pasižiūrėti į geriausius ir stabiliausius rodiklius demonstruojančius jaunuosius žaidėjus. Labai džiaugiamės, kad gavome teigiamą grįžtamąjį ryšį iš jaunimo, viską puikiai pavyko suorganizuoti, įgyvendinome išsikeltus stovyklos tikslus bei išvengėme traumų“, – apie projekto tikslą kalbėjo E.Justa.

B21W5716

rytasvilnius.lt

atgal