T.Petersonas: „Trokštame sirgaliams iškovoti pergalę“

2017 m. rugsėjo 27 d., 12:50
P.Žukausko nuotr.

„Lietuvos ryto“ puolėjas Travisas Petersonas yra girdėjęs apie praėjusio sezono pabaigoje vykusias LKL pusfinalio kovas tarp Vilniaus ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandų. Tuomet tiek aikštėje, tiek tribūnose virė aistros, o serijoje galiausiai triumfavo Kazio Maksvyčio auklėtiniai. Sostinės klubo naujokas teigė, kad šiandien „Siemens“ arenoje bus neeilinės rungtynės.

„Laukia įdomus mačas. „Lietkabelio“ gretose yra nemažai gerų žaidėjų. Jie, žinoma, nėra mūsų priešai, tačiau girdėjau apie praėjusio sezono pabaigoje vykusius susitikimus ir kas tuomet vyko tarp komandų bei fanų. Todėl tai nebus eilinės rungtynės, – teigė T.Petersonas. – Sunku pasakyti, ar tai būtų revanšas, nes per vasarą klubuose pasikeitė nemažai krepšininkų, tačiau norime pasistengti dėl savo gerbėjų. Mes žaidžiame dėl sirgalių, todėl trokštame jiems iškovoti pergalę.“

208 cm ūgio amerikietis jaučiasi pritapęs sostinės komandoje ir tikino, kad kasdien žaidėjų tarpusavio ryšiai bei supratimas aikštėje tik stiprėja.

„Per šį mėnesį stengėmės susipažinti vienas su kitu, išmokti trenerių paruoštus derinius. Per pirmuosius du mačus pasiekėme abi pergales ir esame patenkinti tokia sezono pradžia.

Aš, galbūt, nedemonstravau savo geriausio žaidimo, tačiau svarbiausia, jog laimėjome prieš Utenos ir Pasvalio komandas.

Jau apsipratau „Lietuvos ryte“, taip pat, kaip ir ekipos draugai. Kasdien mokomės naujų dalykų, žaidėjai įsitvirtina jiems skirtose pozicijose aikštėje ir žino, ko iš jų reikalauja treneriai tiek puolime, tiek gynyboje“, - sakė T.Petersonas.

Praeityje patyręs puolėjas yra žaidęs įvairiose Senojo žemyno lygose ir tikina, kad Lietuvos krepšinio pirmenybėse negalima atsipalaiduoti nė sekundei.

„LKL lyga – pajėgi, čia varžovai bando žaisti kietai ir grumtis iš visų jėgų. Kiekvieną sykį turi būti pasiruošęs, jog aikštėje vyks kova.

Nors Pasvalio ir Utenos klubų gretose trūko garsių vardų, tačiau jie vis tiek mums neleido galvoti apie lengvas pergales“, – kalbėjo 10,5 taško LKL čempionate pelnantis puolėjas.

Vilniaus klubas nori kad krepšinio šventę pajustų visi norintys, todėl bilieto kaina į intriguojančias rungtynes „Siemens“ arenoje su Panevėžio „Lietkabeliu“ – vos nuo 5 eurų.

bcvilnius.lt

atgal