Svečiai iš Saulės miesto sostinėje: Vilniaus „Rytas“ – Šiaulių „Šiauliai“ (apžvalga)

2018 m. spalio 20 d., 11:30

Vilniaus „Rytas“ šiandien namuose pasitikrins jėgas su „Šiaulių” ekipa. Pateikiame būsimų „Betsafe-LKL“ šeštojo turo rungtynių apžvalgą.

Komandų padėtis turnyrinėje lentelėje

„Betsafe-LKL“ čempionate abi ekipos žengia labai skirtingai. „Šiauliai“ rikiuojasi paskutinėje 10-toje turnyrinės lentelės pozicijoje, jie pralaimėjo visus penkis žaistus mačus. Verta paminėti, jog šiauliečiams fortūna nesišypso, visos jų nesėkmės patirtos po atkaklios kovos. Didžiausiu skirtumu saulės miesto komanda pralaimėjo prieš Prienų „Skycop“. Nusileista rezultatu 90:100.

Tuo tarpu „Rytas“ pirmenybėse 3-4 vietas dalinasi su Panevėžio „Lietkabeliu“. Vilniečiai laimėjo keturis susitikimus iš penkių galimų. Po atkaklios kovos nusileista tik Kauno „Žalgiriui“ (69:76). Paskutinis mačas baigėsi pergale, nes sostinės komanda 79:73 svečiuose nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ ir šiandien bandys pratęsti pergalių seriją.

Jaunieji šiauliečių talentai ir patyręs treneris

„Šiauliai“ jau kelis sezonus iš eilės daugiausiai remiasi jaunimu. Tai yra jauniausia „Betsafe-LKL“ čempionato komanda, kurios amžiaus vidurkis siekia vos 25 metus. Pirmaisiais smuikais Antano Sireikos vadovaujamoje ekipoje griežia Ignas Vaitkus (vid. po 16,8 tšk.), Christianas Terellis (vid. po 8.6 tšk.), ir Arminas Urbutis (vid. po 8.3 tšk).

Vilniečių trio

„Ryto“ komandą į pergales veda dviejų legionierių tandemas ir į tėvynę žaisti sugrįžęs lietuvis. D.J Seeley, Dominique Sutton ir Eimantas Bendžius – šie krepšininkai visą sezoną, tiek Europos taurėje, tiek „Betsafe-LKL“ čempionate atlieka didžiulį darbą ir yra rezultatyviausi savo ekipoje. Lietuvis vilniečių gretose renka daugiausiai taškų per rungtynes (vid. po 14,8 tšk). Antras šioje statistinėje grafoje žengia Seeley (vid. po 13,6 tšk.), o trio užbaigia Sutton‘as. 31-erių metų, 195 centimetrų ūgio puolėjas pirmenybėse vidutiniškai per susitikimą renka po 11 taškų.

Vilniaus „Rytas“ su Šiaulių „Šiauliais” susitinka jau šiandien – spalio 20-ąją. Rungtynes kviečiame stebėti „Ryto“ krepšinio arenoje. Pradžia – 17:00.

rytasvilnius.lt

atgal