Sudėtis ir tikslai: „Lietuvos ryto“ jaunimas savaitgalį pradės Eurolygos atranką

2018 m. sausio 15 d., 12:00
P.Žukausko nuotr.

Sausio 19–21 dienomis „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda dalyvaus tradiciniame Eurolygos atrankos turnyre Kaune.

Arvydo Gronskio treniruojama ekipa žais B grupėje ir susitiks su perspektyviausiais Paryžiaus, Stambulo ir Maskvos krepšininkais.

A grupėje jėgas išmėgins Kauno „Žalgirio“, Maskvos srities „Chimki“, Rygos VEF ir Romos „Stellazzurra“ jaunieji talentai.

Į turnyro finalą pateks tik grupių nugalėtojai.

„Pasiruošimas turnyrui vyksta pagal planą. Derinius šlifuojame jau porą mėnesių, nemažai ekipos krepšininkų pažįsta vienas kitą, nes kartu yra žaidę NKL ar RKL pirmenybėse.

Mūsų tikslas – kovoti su visomis komandomis ir pabandyti prasimušti į turnyro finalą“, – kalbėjo A.Gronskis.

Sausio 19 dieną vilniečiai susitiks su „Paris“ klubu, sausio 20 dieną – su „Fenerbahce“ ir CSKA ekipomis.

Besiruošdami turnyrui sausio 15 dieną vilniečiai Prienuose sužais draugiškas rungtynes su „Vytauto“ ekipa, kuriai atstovauja garsieji broliai Ball'ai.

Jau paaiškėjo 11 žaidėjų, kurie turnyre „Žalgirio“ arenoje gins sostinės klubo spalvas.

Tai – Domantas Vilys, Mykolas Astrauskas, Deividas Sirvydis, Simas Jarumbauskas, Pijus Rimkus, Augustas Marčiulionis, Gediminas Mokšeckas, Marekas Blaževičius, Jonas Paukštė, Ąžuolas Tubelis ir Tomas Pačėsas.

Dėl paskutinio krepšininko bus apsispręsta šią savaitę.

Turnyre triumfavusiai komandai atiteks kelialapis į finalinį etapą Belgrade, kuris bus surengtas gegužės 17–20 dieną vyksiančio Eurolygos finalinio ketverto metu. Serbijos sostinėje varžysis keturios atrankos etapus laimėjusios ekipos.

Vilniaus klubo jaunimo komanda Eurolygos turnyre debiutavo 2007-2008 m. sezone, o 2012 metais Dariaus Maskoliūno auklėtiniai nugalėjo visus varžovus ir tapo čempionais.

Per pastaruosius dešimt sezonų „Lietuvos ryto“ ekipos jaunieji talentai penkis kartus užtikrintai pasirodė atrankos etapuose bei prasimušė į pagrindinį turnyrą.

 

bcvilnius.lt

atgal