Sostinėje – Lietuvos čempionų nesėkmė prieš Alytaus ekipą

2023 m. sausio 07 d., 20:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Šeštadienio vakarą sostinėje Vilniaus „Ryto“ (10-4) laukė karšta akistata. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namų tvirtovėje 76:88 (14:24, 15:26, 24:16, 23:22) patyrė nesėkmę prieš Alytaus „Wolves“ (10-4).

Susitikimas prasidėjo panašiu scenarijumi, kaip ir pirmosios tarpusavio rungtynės – iki pertraukos ant parketo visiškai dominavo svečiai, tik šįkart tai jau buvo „Wolves“ ekipa. Pusšimtį taškų per pirmąją pusę pelnę „vilkai“ pirmavo 50:29.

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingiau klostėsi jau vilniečiams, kurie atsilikimą sumažino iki 13 taškų – 53:66. Lemiamame ketvirtyje svečiai atrėmė visus bandymus priartėti per pavojingą atstumą ir „Rytas“ įsirašė ketvirtąjį pralaimėjimą „Betsafe-LKL“ čempionate.

Šeimininkų negelbėjo nuostabus Martyno Echodo žaidimas puolime – 24 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 29 naudingumo balai.

Abi komandos šįkart turėjo netekčių – vilniečiams nepadėjo Jarvis Williamsas ir Adas Šimonis, o alytiškiams – Ahmadas Caveris.

„Rytas“: Martynas Echodas 24, Gytis Radzevičius 14, Elvaras Fridrikssonas 12, Marcusas Fosteris 8.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 20, Eigirdas Žukauskas 16, Adas Juškevičius ir Arnas Beručka po 14.