Šokėjų konkurse triumfavusi V.Kirdaitė: „Nekantrauju pasirodyti svarbiose rungtynėse prieš „Žalgirį“

2017 m. spalio 05 d., 13:13

Atsinaujinęs „Lietuvos ryto“ klubas toliau stebina savo gerbėjus. Šįkart Vilniaus komanda suteikė unikalią galimybę šokius mėgstančiai merginai pasirodyti ant „Siemens“ arenos parketo.

Jau sekmadienį didžiausioje sostinės arenoje kunkuliuos aistros – pirmą sykį šiame sezone jėgas išmėgins „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ klubai.

Rungtynių pertraukėlių metu sirgaliams nuobodžiauti neleis šokėjų pasirodymai, tačiau šįkart tarp merginų bus ypatinga viešnia.

„Lietuvos ryto“ ekipa socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paskelbusi išskirtinį konkursą – krepšinį mėgstančios merginos varžėsi dėl galimybės vienam vakarui prisijungti prie sostinės klubo šokėjų komandos.

Konkursas sulaukė didelio susidomėjimo – vaizdo įrašas, su pretendenčių pasirodymais, sulaukė virš 21 tūkst. peržiūrų, o savo balsus skyrė šimtai „Lietuvos ryto“ gerbėjų.

Pirmoji vieta atiteko Vaivai Kirdaitei, kuri sužavėjo virš 700 Vilniaus komandos aistruolių.

„Esu labai patenkinta laimėjusi šį konkursą ir gavusi tokią išskirtinę galimybę šokti kartu su pagrindine komanda! – džiaugėsi nugalėtoja V.Kirdaitė. – Nekantrauju pasirodyti tokiose svarbiose rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ jau šį sekmadienį.“

Spalio 8 dienos vakaras „Siemens“ arenoje, kai į kovą stos du garsiausi Lietuvos krepšinio klubai, žada ypatingas emocijas sporto aistruoliams. Tikimasi, kad „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės vyks sausakimšoje arenoje. Šiuo metu kasose liko mažiau nei keli tūkstančiai bilietų.

Pirmosios „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės prasidės sekmadienį 17-ą valandą „Siemens“ arenoje.

Įsigykite bilietą jau dabar! #KartuMesKomanda

bcvilnius.lt

atgal