Skirkite 1,2% GPM Vilniaus „Rytui“

2021 m. balandžio 25 d., 16:40

Jau startavo pajamų deklaravimo metas, todėl kiekvienas Lietuvos gyventojas, mokantis gyventojų pajamų mokestį, turi teisę pateikti prašymą skirti paramai iki 1,2% sumokėto GPM. Šį, nieko nekainuojantį, prašymą galima teikti iki gegužės 3 d. ir taip prisidėti prie Vilniaus krepšinio vystymo.

„Esame dėkingi savo fanams, darbuotojams bei patiems krepšininkams už paramą klubui skiriant 1,2% proc. GPM sumos. Matome šios paramos augimą – 2019 m. „Rytui“ buvo skirta kiek daugiau 13 tūkst. eurų, 2018 m. – 8,4 tūkst., o 2017 m. – virš 7,5 tūkst eurų.

Kviečiame ir šiemet  aktyviai skirti Vilniaus „Rytui“ 1,2% GPM. Tai yra paprasčiausias bei nieko nekainuojantis būdas prisidėti prie „Ryto“ komandos treniruočių proceso, namų ir išvykų rungtynių organizavimo bei jaunimo programos vystymo.

Šiais metais buvo nuspręsta pasidalinti gauta parama – 90 proc. nuo gautos sumos atiteks „Rytui“ bei jaunimo komandų veiklai. O 10 proc. skirsime socialinei iniciatyvai, kurią su Jumis išrinksime kartu. Todėl kviečiame nedelsti ir prisidėti ne tik prie Vilniaus krepšinio vystymo, o saugiausias bei paprasčiausias tam būdas yra per VMI elektroninę deklaravimo sistemą – EDS (www.deklaravimas.vmi.lt)“, – kviečia klubo direktorius Justas Jankauskas.

Kadangi krepšinis yra komandinis žaidimas, kviečiame fanus komandiškai prisidėti prie „Ryto“ biudžeto bei už tai gauti unikalių dovanų.

Kaip tai padaryti?

Surinkite draugų, kolegų, giminaičių kompaniją, motyvuokite juos skirti 1,2% GPM „Rytui“. Surinkite atitinkamą kiekį anketų, kuriose matytųsi, kad skirta parama būtent „Rytui“ užregistruokite  savo komandą ir gaukite „Ryto“ dovanas. Dovanas galėsite atsiimti nuo 2021 m. lapkričio mėnesio, kai bus paskelbta informacija apie paramos paskirstymą. Klubas pasilieką teisę paprašyti pateikti patvirtinimus, kad parama skirta būtent mums.

Prizai:

Surinkite 60 anketų ir gaukite išskirtinę treniruotę bei mini varžybos su „Ryto“ komanda + originalius marškinėlius su visos komandos parašais.

30 anketų –  galimybė pasikviesti vieną iš mūsų komandos lyderių į susitikimą su Jūsų komanda  arba organizuoti susitikimą su juo „Jeep“ arenoje + originalius marškinėlius su visos komandos parašais.

10 anketų – galimybė nusifotografuoti su mūsų komanda po rungtynių bei įrėmintą nuotrauką su „Ryto“ komandos palinkėjimu.

Kaip galima skirti paramą?

·Paprasčiausias ir saugiausias būdas – Elektroniniu būdu per EDS prisijungus per tinklapį http://deklaravimas.vmi.lt. Skiltyje Deklaravimas -> Pildyti formą, pasirinkite formą Prašymas skirti paramą.

·Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite parsisiųsti iš App Store ar Google play.

·Dar šiais metais galite paramą skirti užpildydami FR0512 formą bei nusiųsdami ją į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257, Druskininkai. Būtina pridėti asmens tapatybės dokumento kopiją. Formą atsispausdinti galite ČIA.

Mūsų duomenys, kurie bus reikalingi pildant formą:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris: 225880090

Paramos gavėjo pavadinimas: VšĮ KK Statyba

Mokestinis laikotarpis: 2020

Gavėjo tipas: 2

Mokestinės dalies dydis – 1,2%

rytasvilnius.lt

atgal