Skaitmeninė finansinių paslaugų platforma „Satchel“ tapo sidabriniu Vilniaus „Ryto“ rėmėju

2021 m. rugpjūčio 30 d., 19:25
rytasvilnius.lt nuotr.

Prieš artėjantį sezoną Vilniaus „Rytas“ plečia savo partnerių gretas. Artėjančius du metus sostinės klubas bendradarbiaus su tarptautine finansinių technologijų įmone „Satchel“.

Sidabriniu sostinės klubo rėmėju tapusi „Satchel“ savo veiklą pradėjo 2018 m. su tikslu prisijungti prie pasaulinės finansų ekonominės sistemos ir pasiūlyti klientams visiškai skaitmeninį lėšų valdymą. Šiandien „Satchel“ yra viena pirmaujančių bei inovacijas labiausiai skatinančių finansų įstaigų Europoje.

„Džiaugiamės, kad sportas gali žengti išvien su naujomis technologijomis. Tarptautinis  „Satchel“ verslas yra įsikūręs Vilniuje, todėl tikimės, kad ryšys su miestu ir sėkmingas mūsų bendradarbiavimas leis šiai dvejų metų sutarčiai ateityje tapti ilgalaike, – nauju partneriu džiaugėsi „Ryto“ valdybos pirmininkas Darius Gudelis. – Planuojame ateityje įsteigti ir „Ryto“ verslo klubą, kuriame mūsų partneriai turės galimybę aktyviai praleisti laiką kartu.“

„Satchel“ pozicionuoja savo veiklą tarptautinėje rinkoje, tačiau jos vystymas prasidėjo Lietuvoje, todėl, anot įkūrėjų, svarbu plėtoti ją ir šalies viduje. Labai apgalvotas „Satchel“ žingsnis palaikyti Lietuvos sportą – pradėti bendradarbiavimą su viena iš stipriausių Lietuvos krepšinio komandų.

„Mes jaučiame stiprų ryšį su savo verslo namų miestu Vilniumi bei su jį atstovaujančiu ir ypatingą vietą istorijoje užimančiu Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubu. Dėl šios priežasties norime padėkoti sostinės gyventojams už neįtikėtiną miesto atmosferą, kuria kasdien džiaugiamės galėdami joje gyventi ir dirbti. Taip pat dėkojame „Ryto" organizacijai, fanams ir visam klubui už jaudulį ir pasididžiavimą, kurį patiriame su kiekvienomis naujomis rungtynėmis.

„Satchel“ dalinasi ir palaiko vertybes, kurias „Rytas“ atstovauja per savo pačių pavyzdį: aktyvų gyvenimo būdą, aistrą sportui, atsidavimą, ambiciją ir, svarbiausia, krepšinio populiarinimą jaunajai kartai. Mes tikime, kad šiame naujame etape, bendrai kuriamoje „Satchel“ ir „Rytas“ istorijoje mes kartu pasieksime nuostabių pergalių tiek krepšinio aikštelėje, tiek versle“, – teigia „Satchel“ generalinis direktorius Sergiy Barybin.

rytasvilnius.lt

atgal