Sirgalių numylėtiniu tapęs Chrisas Krameris pratęsė sutartį su Vilniaus „Rytu“

2018 m. liepos 24 d., 09:46

Vilniaus „Rytas“ pratęsė sutartį su vienu svarbiausių praėjusio sezono žaidėjų Chrisu Krameriu. Amerikietis sostinėje rungtyniaus dar mažiausiai vienerius metus.

„Esu nepaprastai laimingas, kad su šeima liekame Vilniuje, – džiaugėsi įžaidėjas. – Pasikalbėjęs su naujuoju ekipos treneriu, savo žmona bei agentu priėmiau mums tinkamiausią sprendimą. Nekantrauju sugrįžti į aikštę ir pratęsti tai, ką pradėjome praėjusį sezoną.“

Ch.Krameris į Vilnių atvyko praėjusių metų vasarą ir akimirksniu tapo sostinės sirgalių numylėtiniu. Įžaidėjas buvo pagrindiniu „Ryto“ atakų organizatoriumi, pirmavo komandoje pagal rezultatyvius perdavimus, o sezono pabaigoje buvo pripažintas geriausiai „Betsafe-LKL“ pirmenybėse besiginančiu žaidėju.

„Chrisas buvo vienas komandos lyderių praėjusį sezoną bei krepšininkas, kuris darė itin didelę įtaką žaidimui abejose aikštės pusėse, – įžaidėją vertino vyriausiasis „Ryto“ strategas Dainius Adomaitis. – Manome, kad Vilniuje žaisdamas antrąjį sezoną jis dar labiau atsiskleis, o mums labai reikalingos jo lyderio savybės bei patirtis.

Ch.Krameris yra agresyvus, fiziškai stiprus bei puikiai kitiems progas kuriantis žaidėjas. Rūbinėje praėjusiais metais jis ne kartą įrodė, kad jam ši komanda yra labai svarbi, todėl džiaugiamės, kad jį išsaugojome.“

Praėjusį sezoną 30-metis „Betsafe-LKL“ pirmenybėse per rungtynes vidutiniškai pelnė po 8,3 taško, atliko 6,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 13,3 naudingumo balo.

Ch.Krameris savo debiutiniame „Betsafe-LKL“ sezone atliko 306 rezultatyvius perdavimus ir tapo visų laikų lygos rekordininku, pagerindamas net 23 metus gyvavusį rezultatą (258).

Tuo tarpu Europos taurėje amerikietis praėjusiais metais vid. per susitikimą pelnydavo po 11,4 taško, atliko 7,4 rezultatyvaus perdavimo, o tolimus metimus metė 39,4 proc. taiklumu.

bcvilnius.lt

atgal