„Šiaulius“ namuose įveikęs „Rytas“ per žingsnį nuo „Betsafe–LKL“ pusfinalio

2021 m. gegužės 20 d., 20:54
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Paskutiniojo „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio starte per žingsnį nuo geriausiųjų ketverto atsidūrė Vilniaus „Rytas“. Giedriaus Žibėno kariauna namuose 98:60 (26:18, 30:12, 21:17, 21:13) nepasigailėjo be lyderių rungtyniavusių „Šiaulių“ ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Antrasis šios poros mačas vyks jau po dviejų dienų (gegužės 22 d.) Šiauliuose.

Saulės miesto ekipa ketvirtadienį rėmėsi tik devyniais krepšininkais. Jai nepadėjo „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono naudingiausias žaidėjas Elvaras Fridrikssonas, o taip pat rungtyniauti negalėjo Kasparas Berzinis, Mindaugas Lukauskis, Martynas Varnas, Ernestas Jonkus ir Jonas Paukštė.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, dar neįpusėjus kėliniui susikrovę dviženklę persvarą – 18:7. Panaši ji buvo ir prabėgus pirmosioms dešimt minučių – 26:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje vilniečiai pradėjo varžovus triuškinti – 45:25. Ilsėtis į rūbinę jie išėjo pirmaudami daugiau nei užtikrintai – 56:30.

Po pertraukos svečiams ir toliau sunkiai sekėsi gintis, o prieš pat paskutinįjį ketvirtį Antano Sireikos auklėtinių deficitas pasiekė jau 30 taškų – 47:77.

Ketvirtajame kėlinyje sostinės krepšininkai sutvarkė likusius formalumus ir įsirašė sau pirmąją pergalę šių metų „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose varžybose – 98:60.

„Rytas“: Andrew Goudelockas ir Kristjanas Kitsingas (4/7 trit.) po 15, Mindaugas Girdžiūnas 14 (4/6 trit.), Gytis Radzevičius ir Martynas Echodas (7 atk. kam., 17 naud. bal.) po 10, Lukas Uleckas ir Dovis Bičkauskis po 8, Rapolas Ivanauskas 7.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 15 (7 atk. kam., 18 naud. bal.), Andy Van Vlietas 13 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 21 naud. bal.), Eimantas Stankevičius 9.