RYTO podkastas: Marekas Blaževičius – apie žaidimą startiniame penkete, lygų skirtumus bei keliones

2019 m. spalio 27 d., 14:30

Artėjant Vilniaus „Ryto“ antradienio Europos taurės namų rungtynėms prieš „Umana Reyer“, naujame RYTO podkasto epizode pakalbinome mūsų piramidės auklėtinį – Mareką Blaževičių. Jaunasis krepšininkas atskleidė savo sezono starto įspūdžius, pagrindinius skirtumus žaidžiant Europos taurėje ir LKL bei ką mėgsta veikti laisvalaikiu ir kelionėse. 

Apie reabilitaciją vasarą

Operacija buvo atlikta Miunchene, pas geriausią nugaros pasaulio specialistą. Viskas buvo atlikta idealiai. Vėliau  dvi savaites vaikščiojau su nugaros įtvaru, kai galėjau tik gulėti arba vaikščioti ir po to vėl išvykau į Vokietiją reabilitacijai, kur praleidau tris savaites. 

Vasarą niekur daugiau nebuvau išvykęs, dabar jaučiuosi gana neblogai ir ta operacija man padėjo susidėliot tuos įgūdžius: geras apšilimas, kūno prižiūrėjimas ir, manau, tai naudinga ateičiai.

Apie startą sezono pradžioje

Rytinėje treniruotėje prieš Alytų treneris pasakė mane pirmame penkete. Iš pradžių nesupratau, pasimečiau ir toje treniruotėje padariau daug klaidų, treneris buvo piktas, visiems pasakė, jog yra nepatenkintas mūsų koncentracija. Ir ta starto dienos pradžia buvo labai prasta, bet vėliau viską įrodžiau aikštelėje ir treneris buvo patenkintas.  

Apie Europos taurės rungtynes

Žaidėme rungtynes prieš „Partizan“, tai tikrai jautėsi tas skirtumas ir pačiam gynyboj teko dirbti žymiai daugiau. O kai gynyboje labiau stengiesi, tai puolime tiek jėgų jau nebeturi. Žaidėme ir didesnėje arenoje, buvo daugiau fanų ir ta tokia atsakomybė ir našta yra didesnė Europos taurėje. 

Apie mėgstamus žaidėjus  

Labai mėgau žiūrėti Timo Duncano žaidimą. Man jis patiko, nes nebuvo labai atletiškas, bet apžaisdavo kitus savo gudrumu. O iš dabar žaidžiančių, tai tikriausiai Sabonis, nes taip pat nėra super atletiškas, bet yra stiprus ir labai darbštus vyrukas, tad šitie du man yra labiausiai prie širdies.  

Apie 23 numerį.

Treneris paskambino ir paklausė kokio numerio norėčiau, atsakiau, jog pirmo, bet gavau atsakymą, kad šis jau užimtas. Anksčiau marškinėlių numerius mums duodavo pagal ūgį, tai visada būdavau 14 ar 15 numeris, bet šis irgi buvo užimtas. Tačiau iš NBA man patiko Anthony Davisas ir nusprendžiau pasirinkti 23 numerį ir nuo to laiko jis prilipo.

Apie sostinės klubo fanus

Iš Vilniaus klubo fanų tas palaikymas tikrai jaučiasi. Tu išeini į aikštelę, atsiranda karštesnis palaikymas ir jis dėjo žingsnį nuo praeitų metų. Aišku, praėjusį sezoną mes, jauni žaidėjai, tiek nežaisdavome, nes buvo kitokia rotacija, bet šiemet tą galima jausti ir Vilniuje tas yra labai smagu. 

RYTO podkaste Marekas Blaževičius pakalbėjo apie: reabilitaciją vasarą (00:25 – 03:35); sezono pradžią (03:38 – 06:50); LKL ir Europos taurės rungtynių skirtumus (06:52 – 10:43); laisvalaikį, mokyklą ir keliones (11:15 – 20:10); domėjimąsi krepšiniu (20:16 – 23:07); sostinės klubo legendas (23:09 – 25:59); mėgstamiausius žaidimo epizodus (26:00 – 28:20); visų laikų „Ryto“ startinį penketą (28:24 – 30:28) bei  atsakė į fanų klausimus (30:30 – 43:25)

rytasvilnius.lt

atgal