„Ryto“ podkastas: Donato Zavacko pristatymas ir žinutė „Ryto“ fanams

2021 m. sausio 26 d., 18:50

Naujasis Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas prisistatė sostinės fanams. „Jeep“ arenoje kartu su „Ryto“ valdybos pirmininku Dariumi Gudeliu atsakė į klausimus apie vykusį atrankos procesą, priimtą iššūkį bei keliamus tikslus. 

D.Gudelis atskleidė, kad šis procesas buvo planuotas ir sprendimą priimti D.Zavacką į sporto direktoriaus pareigas palaikė ir komandos žaidėjai bei treneriai.

„Šiandien priėmėme galutinį sprendimą pasirašyti sutartį su ilgamečiu „Ryto“ šeimos nariu, sukaupusiu patirtį, išmanančiu Lietuvos krepšinio rinką, turinčiu autoritetą. Prieš priimdami šį sprendimą tarėmės su žaidėjais ir treneriais, kurie irgi pažįsta Donatą bei mini geruoju“, – teigė „Ryto“ valdybos pirmininkas. 

D.Zavackas kalbėjo, jog „Ryto“ sporto direktoriaus pareigos jam bus didelis iššūkis, tačiau taip pat ir geras šansas.

„Sutinku, kad dabar galbūt situacija yra nedėkinga, kažkas galbūt ją gali pavadinti tragiška. Tačiau žiūrint iš mano asmeninės pusės ar kitu kampu, jeigu ji būtų dėkinga, turbūt niekas jokių keitimų neiškotų. Man tai irgi yra iššūkis, bet žiūriu į tai kaip į šansą arba galimybę“, – kalbėjo „Ryto“ sporto direktorius.

„Ryto“ sporto direktorius pokalbį užbaigė perduodamas savo žinutę sostinės fanams, išskirdamas du aspektus. 

„Manau, tikras fanas tikės komanda ir ateis ją palaikyti. Aišku dabar yra koronaviruso situacija ir negalime susirinkti į arenas. Turbūt būsiu banalus, bet palinkėsiu kantrybės ir tikėjimo“, – pokalbį baigė D.Zavackas.

rytasvilnius.lt

atgal