„Ryto“ podkastas: Darius Gudelis – apie komandos rezultatus, atsakomybę bei sostinės jaunimą

2021 m. sausio 27 d., 21:45

Vilniaus „Ryto“ podkaste – klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis, kuris atsakė į fanų jam užduotus klausimus. Daugiau nei valandą trukusiame pokalbyje su podkasto vedėju Jonu Radzevičiumi paliesta daugybė sirgaliams rūpimų ir aktualių temų.

Pokalbis prasidėjo nuo to, kodėl šio podkasto išleidimas taip užsitęsė.

„Čia reikia pripažinti, kad tikrai galėjome podkastą padaryti anksčiau ir paaiškinti situaciją kodėl mūsų rezultatai aikštelėje yra tokie prasti. Kodėl mūsų pasirodymas prieš Uteną ar Rygoje atvirai galima įvardinti – gėdingas. Galbūt tas ankstesnis podkastas būtų galėjęs tai paaiškinti. Tačiau tos emocijos, kurios buvo susikaupusios, galėjo trukdyti priimti reikalingus sprendimus klubui“, – įžangoje pasakojo D.Gudelis. 

Taip pat buvo pakomentuota situacija apie siūlymus įsigyti sostinės klubą.

„Tikrai galiu pasakyti, kad mano pokalbio su ponu Žiemeliu apie klubo pardavimą nebuvo, – apie siūlymą pirkti klubą kalbėjo vienas iš pagrindinių „Ryto“ dalininkų. – Praėjusią savaitę susitikimo su „B tribūna“ metu savivaldybėje mes buvome informuoti, kad ponas Žiemelis buvo susitikęs su miesto meru, kalbėjosi apie tai. Žinau, kad po to pokalbio buvo savivaldybės vadovų susitikimas. Išgirdome tam tikras nuostatas kaip miestas, būdamas pagrindinis klubo dalininkas tai vertina.“

Kalbėdamas apie susitikimą su „B tribūna“ D.Gudelis užsiminė ir apie planuojamą Klubo tarybą.

„Jie yra svarbi klubo dalis, aktyvi fanų bendruomenė, kuri rūpinasi ne tik komandos palaikymu, bet ir nuoširdžiai klubo ateitimi, jie yra ištikimi „Ryto“ spalvom. Mes turėjome atvirą pokalbį, sutarėme, kad jie bus aktyvesni ir dažnesni, atvirai diskutuosime ir aš asmeniškai pripažinau savo klaidas, kurias esu padaręs. Sutarėme, kad planuotą Klubo tarybą, kurią mes patvirtinome dalininkų susirinkime spalio mėnesį ir ji yra numatyta įstatuose, sudarys nuo dešimt iki penkiolikos žmonių – įtraukiant pagrindinius klubo partnerius, rėmėjus, fanų bendruomenę, buvusius „Ryto“ žaidėjus, akademijas – tiek Sostinės, tiek Vilniaus krepšinio mokyklas. Čia bus diskusijų forumas, kuriame mes atvirai kalbėsimės“, – apie klubo tarybos viziją pasakojo D.Gudelis. 

Sostinės pagrindinę komandą neseniai taip pat papildė du jauni ir potencialo turintys puolėjai.  

„Tikimės, kad Rapolas jau ketvirtadienį bus treniruotėje. Pacevičius šį sezoną pradėjo jaunimo komandoje, užsirekomendavo kaip lyderis ir kapitonas. Matome, kad klubo spalvos jam yra tikrai svarbios ir jis tampantis „Ryto“ šeimos nariu. Aišku, perėjimas į vyrų lygį nebus toks lengvas ir paprastas, bet tikiuosi, kad jis susitvarkys su savo role ypač dabar, kai aukštaūgių grandyje esame stipriai išretėję“, – aiškino „Ryto“ valdybos pirmininkas.

Pabaigoje D.Gudelis paprašė, kad dabar reikalingas visos sostinės krepšinio bendruomenės susitelkimas ir vieningumas.

„Taip, situacija yra sudėtinga ir turime pripažinti, kad esame duobėje. Mes nebėgame nuo atsakomybės ir ieškome sprendimų. Turime išmokti pamokas ir telkti bei vienyti Vilniaus krepšinio bendruomenę, o tai galime pasiekti tik kartu“, –  teigė „Ryto“ valdybos pirmininkas.

„Ryto“ podkaste Darius Gudelis papasakojo apie: podkasto išleidimą (0:22), gautą spaudimą (02:37), pasiūlymus atsistatydinti (06:15), savo indėlį (07:50), gandus dėl Gedimino Žiemelio (14:02), VTB lygą (15:32), naują klubą sostinėje (17:20), „Jeep“ areną (22:42); situaciją su „B Tribūna“ (25:40); Jono Kazlausko žodžius (28:11); sostinės talentus (30:40); žaidėjų bėgimą iš klubo (33:20); išsiskyrimą su treneriu (37:11); derybas su Donaldu Kairiu (38:40); nesėkmingą periodą (41:30); D.Kairio spaudos konferenciją (43:20); komandos įpročius (45:44); naujo trenerio paieškas (46:50); šio sezono likimą (48:04); D.Kairio kontrakto niuansus (49:40); žaidėjų pasirinkimą (52:51); M.Ndouro išvykimą (55:36); Čempionų lygą (57:11), klubo finansinę situaciją (1:00:15), naujus darbuotojus (1:03:30), savivaldybės indėlį (1:06:28), rėmėjų pritraukimą (1:07:23), atsakomybę už rezultatus (1:08:53), vilnietiškumą komunikacijoje (1:09:22), naujokų įsiliejimą (1:10:40), skauto poziciją (1:12:02), savo laisvalaikį (1:13:09) bei žinutė klubo fanams (1:20:10).

rytasvilnius.lt

atgal