„Ryto“ krepšinio piramidę papildais aprūpins „fitnfood.lt“

2023 m. spalio 13 d., 13:00

Vilniaus „Rytas“ džiaugiasi pranešdamas apie naują partnerį – tiek pagrindinei komandai, tiek sostinės jaunimui maisto papildus tieks „fitnfood.lt“. Su partneriais bus siekiama, kad sportininkai būtų maksimaliai pasirengę įsibėgėjančio sezono iššūkiams.

Didmeninę maisto papildų prekybą vykdanti lietuviška įmonė turi ir savo e-parduotuvę fitnfood.lt. Joje kiekvienas lankytojas, propaguojantis sportišką gyvenseną ir vertingesnę mitybą, gali rasti ir nusipirkti rinktinių maisto papildų, baltyminių užkandžių, gėrimų ir įvairių vitaminų.

Įmonės atstovai kasmet lankosi tarptautinėse specializuotose sporto, turizmo ir laisvalaikio prekių parodose. Tai jiems leidžia laiku pastebėti atsirandančias naujoves, užmegzti kontaktus su naujais tiekėjais iš viso pasaulio ir atvežti naujausią produkciją į Lietuvą.

„Sportininkams, siekiantiems aukščiausių rezultatų, labai svarbu tinkamai maitintis. Visgi šiais laikais iš maisto gauti visų reikalingų medžiagų yra sudėtinga, todėl turėti tokį partnerį, kuris teiktų mums papildus, yra labai svarbu, – sako „Ryto“ fizinio rengimo treneris Tadas Jackūnas.

Mūsų naudojami papildai susidaro iš dviejų dalių – vieni jų yra skirti bendrai visai komandai – elektrolitai, energetiniai geliai, batonėliai ir flexit papildai sąnariams. Kita dalis papildų yra paskiriama individualiai kiekvienam žaidėjui: baltymai, amino rūgštys, žuvų taukai, mineralai, didesnė dozė vitamino D, ypač tamsiuoju metų laikotarpiu, ir kiti vitaminai. Geriausia, kad visus šiuos papildus randame vienoje vietoje, nes „fitnfood.lt“ turi labai platų prekių asortimentą.“

Šiuo metu įmonė dirba su vienomis garsiausių ir patikimiausių užsienio kompanijų – Dymatize, Cellucor, Xtend, MuscleTech, Optimum Nutrition, BSN, JNX, Nutramino, kurios savo srityje užima pirmaujančias vietas. Ši įmonė yra pagrindinė šių prekinių ženklų platintoja Baltijos šalyse, todėl turi galimybę tiekti klientams aukščiausios kokybes prekes tiesiai iš gamintojo, aplenkiant tarpininkus, ir tai daryti pasiūlant pačias geriausias sąlygas.

„Mūsų partnerystė su „Rytu“ yra ne tik verslo sprendimas, bet ir bendras įsipareigojimas kurti aktyviau gyvenančią bendruomenę, – teigia „fitnfood.lt“ savininkas Donatas Druktenis. – Norime, kad kiekvienas Lietuvoje suprastų kaip galima pagerinti gyvenimo kokybę renkantis rinktinius, pasaulyje pripažintus maisto papildus.“

Bsrs fitnfood2

fitnfood.lt produkcija

Vilniaus „Ryto“ gerbėjų bendruomenė taip pat galės išbandyti „fitnfood.lt“ platinamą produkciją. Šalia pagrindinio „Jeep“ arenos įėjimo jau rasite pastatytą vertingų maisto papildų aparatą, kuriame  galėsite įsigyti ir paragauti įmonės siūlomų užkandžių bei gėrimų. Tai puikus būdas prieš rungtynes pasipildyti energija ar tiesiog atrasti naujų baltyminių užkandžių ir gėrimų.

rytasvilnius.lt

atgal