„Ryto“ klubo darbuotoju iš savanorio tapęs Aivaras: „Investuoti reikia į save“

2018 m. rugsėjo 12 d., 15:56

Praėjusios vasaros pabaigoje Vilniaus „Ryto“ organizacija subūrė savanorių komandą, kurioje netrūko ambicingų, jaunų bei darbščių asmenybių. Vienas iš jų – Aivaras Senda, kuris visai klubo administracijai bėgant metams įrodė, jog sostinės klubas jam yra vienas iš svarbiausių prioritetų, o už tai jis buvo apdovanotas darbo vieta komandoje.

Prieš metus „Ryto“ klubas atrinko virš 100 savanorių, kurie padėjo klubui viso sezono metu. Daugelis iš jų tapo pastoviais pagalbininkais, o dalis jų pagelbėdavo radę laisvo laiko savo dienotvarkėse.

Pagrindiniai savanorių rūpesčiai: užtikrinti puikų renginį Vilniaus krepšinio aistruoliams, padėti į rungtynes patekti neįgaliesiems, bendrauti su mažaisiais klubo sirgaliais, atributikos prekyba ir pan.

Vienas iš šimto, kurie padėjo klubui praėjusiais metais – sostinėje itin populiarėjančių protmūšių kūrėjas bei vedėjas A.Senda, kurį dažniausiai galėdavome sutikti prie atributikos stendo. Tiesa, šis darbas dabar jau atiteks kitam savanoriui, nes A.Senda gavo pasiūlymą prisijungti prie „Ryto“ klubo.

„Atostogaudamas sulaukiau netikėto skambučio, kuris kvietė į darbo pokalbį „Ryto“ klube, – prisiminė Aivaras. – Likau labai maloniai nustebęs ir nekantravau pradėti šį naują bei įdomų etapą savo gyvenime.“

A.Senda stipriausią sostinės klubą palaiko jau kelis dešimtmečius, o gauti tokį pasiūlymą buvo vienas iš jo tikslų:

„Esu kilęs iš Marijampolės, tačiau Vilniaus miestui simpatizavau nuo vaikystės ir turėjau didelį norą jame apsigyventi. Pabaigęs studijas likau sostinėje, o nuo meilės miestui atsirado ir labai šilti jausmai „Ryto“ klubui.

Tuomet ir nusprendžiau save išbandyti savanorio pareigose, nes norėjau įgauti naujų patirčių bei pažinčių. Dažnai pasitaiko, kad darbdaviai reikalauja daugybės patirties iš jaunimo, todėl be praktikos ją sudėtinga sukaupti. Visus paskatinčiau laisvą laiką investuoti į savo tobulėjimą, nes niekuomet negali žinoti, kur šis kelias nuves.“

Vilniaus „Rytas“ kviečia prisijungti prie savanorių komandos, nes tai gali tapti Jūsų karjeros pradžia sporto industrijoje. Būkite arčiau savo mylimo klubo ir prisidėkite prie jo augimo bei ateities pergalių. Anketą galite užpildyti čia.

bcvilnius.lt

atgal