„Ryto“ ir „Me2U“ partnerystė tęsiasi

2022 m. rugpjūčio 01 d., 14:55

Prieš artėjantį sezoną Vilniaus „Rytas“ ir toliau rikiuoja savo partnerių gretas. Sostinės klubas pratęsė bendradarbiavimą su sveikuoliškais produktais „Me2U“ dar vieneriems metams. 

Lietuviškas ir vis dar augantis prekės ženklas yra neatsiejamas nuo sporto. „Ryto“ partnerių produkcija orientuota į visus, aktyvias veiklas mėgstančius ir sveikus užkandžius valgančius, žmones.

„Po pirmųjų ir tikrai sėkmingų partnerystės metų akivaizdu, kad abi pusės rodė didelį norą ir toliau tęsti bendradarbiavimą. Džiaugiamės prisidėdami prie „Ryto“ klubo augimo ir sveikiname su puikiu sezonu. Esame tikri, jog mūsų draugystė gyvuos dar ne vienerius metus“, – dėstė „Me2U“ prekinio ženklo vadovė Aistė Anciukevičė. 

Sveikuoliški „Me2U“ produktai savo dovanomis ir ateinančiame sezone stebins sostinės komandos aistruolius, padės „Ryto“ nariams atgauti jėgas po treniruočių bei išliks pagrindiniu „Me2U Iš arti“ dokumentikos rėmėju.

„Esame laimingi pratęsdami šią gražią draugystę su „Me2U“, kurie yra tikri mūsų klubo aistruoliai ir gyvai palaiko „Rytą“ bene visose namų rungtynėse! Praėjusiame sezone mūsų ištikimiausi fanai jau galėjo pasimėgauti „Me2U“ batonėliais, o komandos nariai spėjo prie jų priprasti. Todėl tikimės, kad naujame sezone visi bus ir vėl maloniai nustebinti“, – kalbėjo „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskij.

3

rytasvilnius.lt

atgal