„Ryto“ fanų ambasadoje – komandos narių susitikimas su aistruoliais

2022 m. balandžio 26 d., 17:30
rytasvilnius.lt nuotr.

Paskutinėse reguliaraus sezono namų rungtynėse Vilniaus „Rytas“ užtikrintai laimėjo prieš Alytaus ekipą – 88:68. Keturi sostinės klubo nariai – Gytis Radzevičius, Mindaugas Girdžiūnas, Vaidas Kariniauskas ir treneris Georgios Dedas iškart po pergalės keliavo į „Ryto“ fanų ambasadą, kur jų nekantriai laukė susirinkę aistruoliai.

Oficiali „Ryto“ fanų ambasada yra įsikūrusi „Ozo“ prekybos ir pramogų centre esančiame gastrobare „+++“, o atvykusius krepšininkus aistruoliai garsiai pasitiko plojimais.

„Rungtynės nebuvo lengvos, galbūt žaidėme gerai, bet nepataikėme lengvų metimų, po kurių būtume pabėgę nuo varžovų. Dzūkai šiandien tikrai neblogai žaidė, tad mums nebuvo lengva, bet parodėme savo meistriškumą ir padarėme tai, ką turėjome“, – atvykęs į susitikimą kalbėjo G. Radzevičius. 

Šiame „+++“ gastrobare sirgaliai gali praleisti laiką ir prieš mačus, ir po jų, taip pat palaikyti komandą stebint vilniečių išvykos rungtynių transliacijas ar įsigyti klubo atributikos. Čia dažnai renkasi ne tik sirgaliai, bet ir jaukia gastrobaro aplinka bei užkandžiais mėgaujasi Vilniaus „Perlo Energijos“ jaunimas. 

„Iš tikrųjų sunku prisiminti kaip atrodėme rugsėjį, buvo tokių dalykų, kad labai mažai rungtynių žaidėme pilnos sudėties. Šiandien turėjo būti tas mačas, bet sužinojome, jog Tanneris negalės žaist ir vėl turėjome koreguoti savo pozicijas. Kiekviena komanda stengiasi išlaikyt kuo geresnę formą visame sezone, tų duobelių žinoma neišvengsime, bet svarbiausia būti maksimaliai pasiruošus atkrintamosioms“, – pabrėžė M. Girdžiūnas.  

Po susitikimo susirinkę vilniečiai galėjo pasidalinti rungtynių įspūdžiais, asmeniškai pabendrauti su „Ryto“ komandos nariais, nusifotografuoti bei gauti jų autografą. 

Pirmąją vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone užsitikrinę vilniečiai būtent su dzūkais kausis ir „Betsafe–LKL“ ketvirtfinalyje. Pirmoji jų akistatos data – gegužės 1 d. 17 val., bilietus platina „Tiketa“

rytasvilnius.lt

atgal