„Ryto“ ekipos fanai triumfavo krepšinio turnyre Rygoje

2018 m. liepos 18 d., 12:47
„Ryto“ fanų nuotr.

Vilniaus „Ryto“ komandos sirgaliai nuo krepšinio nenutolo ir tarpsezonio metu. Liepos 14–15 dienomis sostinės klubo gerbėjai dalyvavo Rygoje surengtame tarptautiniame fanų turnyre, kuriame iškovojo pirmąją vietą.

Sirgalių čempionatas Latvijoje buvo surengtas pirmą sykį, o dėl nugalėtojų titulo kovojo devynios ekipos.

„Šįkart turnyrą pasisiūlė organizuoti latviai ir rungtynės, skirtingai nei anksčiau, vyko ne vieną, o dvi dienas.

Iš pradžių buvo varžomasi grupėse, surengtas įgūdžių konkursas, o kitą dieną – žaidžiama atkrintamosiose varžybose. Kadangi šįkart į turnyrą atvyko nelyginis ekipų skaičius, jos buvo padalintos į tris grupes po tris komandas.

Dvi geriausios kiekvienos grupės ekipos iškart gavo bilietus į ketvirtfinalį, o silpniausios komandos toliau varžėsi tarpusavyje dėl likusių dviejų vietų, – savo įspūdžius pasakojo „Ryto“ fanų atstovas Laurynas Dapkevičius.

– Pirmąjį mačą žaidėme prieš latvių BK „Ogre“ sirgalius. Susitikimas klostėsi sunkiai ir pergalę nulėmė tik paskutinėmis sekundėmis pataikytas tritaškis. Prieš „Šiaulių“ gerbėjus jau žaidėme užtikrinčiau ir grupėje užėmėme pirmąją vietą. Ketvirtfinalio etape išbandėme jėgas prieš „Ryto“ sirgalių senjorų komandą, o pusfinalyje privertėme pasiduoti Kauno „Žalgirio“ fanų „Green Death“ ekipą.

Lemiamame susitikime žaidėme prieš BK „Ogre“ sirgalius ir mačas klostėsi žymiai lengviau nei grupių etape – jautėsi susikaupimas ir komanda buvo labiau užsivedus.“

1

Anot L.Dapkevičiaus, tarpusavyje bendradarbiaujantys sirgaliai nutarė praplėsti tradicinio turnyro geografiją ir kitąmet fanai rinksis jau Estijoje.

„Šiemet turnyras pirmą kartą buvo organizuotas kitoje šalyje, nes paprastai jis vykdavo Lietuvoje, o estų bei latvių ekipos dalyvaudavo svečių teisėmis.

Šįkart latviai nutarė parodyti iniciatyvą ir tai buvo smagi patirtis. Kitąmet fanų čempionatas bus surengtas Estijos sostinėje Taline.

Dar po metų turnyras greičiausiai vėl sugrįš į Lietuvą – taip sirgaliai po kiekvieno sezono turės galimybę apsilankyti vis kitoje Baltijos valstybių sostinėje“, – sakė L.Dapkevičius.

2

Ilgametis „Ryto“ sirgalius teigė, kad vis pagalvoja ir ateinantį krepšinio sezoną.

„Aišku, kadangi vasara, visų krepšinio įvykių taip intensyviai neseku, bet kai keičiasi komandos pavadinimas, atvyksta nauji žaidėjai, tuomet tokios naujienos abejingų nepalieka.

Manau, kad jau rugpjūtį pasijus vis didesnis noras sugrįžti į areną, įsilieti į aktyvų palaikymą bei vėl patekti į krepšinio kovų sūkurį“, – kalbėjo L.Dapkevičius.

Galutinė sirgalių turnyro Rygoje rikiuotė:

1. „Ryto“ fanai 2. BK „Ogre“ sirgaliai 3. „Radviliškis United“ 4. Kauno „Žalgirio“ „Green Death“ 5. Kauno „Žalgirio“ Garbės klubas 6. Rygos „Barons ultras“ 7. „Šiaulių“ fanai 8. „Ryto“ seniorai 9. Talino „Kalev/Cramo“ sirgaliai.

bcvilnius.lt

atgal