„Rytas“ Vilniaus gatvėmis dūzgės: klubas iš nuosavų automobilių persėdo į „CityBee“

2018 m. rugsėjo 13 d., 10:27

Naująjį krepšinio sezoną Vilniaus „Rytas“ sutinka ne tik su atsinaujinusia krepšininkų sudėtimi bei krepšinio klubo pavadinimu, tačiau ir su gerokai pasikeitusiu automobilių parku. Sostinės krepšinio klubas atsisako nuosavų automobilių ir persėda į „CityBee“ automobilių dalijimosi paslaugą.

Praėjusį sezoną sostinės krepšinio klubo krepšininkai Vilniuje naudojo 16 automobilių, o šį sezoną nusprendė persėsti į „CityBee“. „Ryto“ krepšinio klubas tapo pirmuoju Europoje nusprendusiu iškeisti nuosavus automobilius į automobilių dalijimosi paslaugą.

„Automobilių dalijimosi paslaugos sparčiai populiarėja ir vis daugiau miestiečių atsisako nuosavų automobilių taip sutaupydami nemažai automobilio išlaidų bei savo laiko. Krepšininkai dažniausiai gyvena miesto centre, treniruotės taip pat vyksta netoli miesto centro, todėl nusprendėme, kad „CityBee“ gali kuo puikiausiai patenkinti mūsų krepšininkų mobilumo poreikius.

Toks bendradarbiavimas suteiks ir papildomas naudas – atsiras galimybė keisti automobilius pagal skirtingus poreikius bei naudotis nemokamu parkavimu.” – teigė „Ryto“ klubo vykdantysis direktorius Julius Sarapinas.

„CityBee“ automobilius jau ilgą laiką naudoja didžioji dalis sostinės gyventojų, tačiau įmonės vadovas Lukas Yla teigė, kad atėjo metas dėti žingsnį į priekį:

„Džiaugiamės šiuo Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo sprendimu. „CityBee“ automobilių dalijimosi paslaugą jau pamėgo daugiau nei 150 000 miestiečių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Vilniaus „Ryto“ krepšininkai naudodamiesi mūsų paslaugomis parodo, kad yra inovatyvūs bei tausoja gamtą, o tai paskatins dar daugiau vilniečių išbandyti mūsų paslaugą.“

„CityBee“ miesto automobiliais aprūpins visus Vilniaus „Ryto“ komandos žaidėjus, o šią paslaugą išbandyti gavę sostinės krepšininkai negailėjo pagyrų.

„Viskas paprasta ir lengva. Automobiliai atrodo, kad yra labai nedideli, tačiau aukštiems krepšininkams vietos kojoms tikrai užtenka, – savo transporto priemonę vertino vidurio puolėjas Martynas Echodas. – Tikrai patogūs automobiliukai.“

„CityBee” automobiliai yra labai gražūs ir turi puikų saloną. Džiaugiuosi, kad turėsime tokį pagalbininką keliaujant Vilniaus miesto gatvėmis. Puikiai telpame automobilyje su visa šeima ir net kvapas nepaprastai puikus, nes transporto priemonės yra naujos.“, – savo automobilį gyrė puolėjas Dominique‘as Suttonas.

„CityBee“ automobilių parką sudaro tik naujos transporto priemonės, o kolekciją jau sudaro daugiau nei 800 automobilių, kurių prekiniai ženklai yra puikiai pažįstami kiekvienam vilniečiui: „Volkswagen“, „BMW“, „Toyota“ ir t.t.

Puikia naujiena keliaujantiems taps „CityBee“ plėtra į Lenkiją, kur paslaugos naudotojai turės galimybę išsinuomoti ir krovininius automobilius.

bcvilnius.lt

atgal