„Rytas“ sunkioje dvikovoje patyrė pralaimėjimą prieš Belgrado „Partizan NIS“

2019 m. spalio 15 d., 21:30
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-2) po sunkios kovos namuose patyrė antrąjį pralaimėjimą Europos taurės B grupėje prieš jos lyderę Belgrado „Patizan NIS“ (3-0) 61:66 (18:17, 12:17, 18:16, 13:16).

Pirmajį ketvirtį gerai startavę vilniečiai kėlinį pradėjo 9:3 atkarpa. Vedami Pako Cruzo ir jau pirmajame kėlinyje pelnusio 7 taškus leido „Rytui“ išlaikyti vieno taško pranašumą – 18:17.

Antrąjį kėlinį pradėjo Mindaugas Girdžiūnas smeigdamas taiklų tritaškį (21:17). Tačiau visą antrąjį ketvirtį kovojęs „Rytas“ šiame kėlinyje nežaidė rezultatyviai ir pelnė 12 taškų antrąjį ketvirtį baigdamas – 30:34.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo gana rezultatyviai ir likus žaisti daugiau nei minutei sostinės komanda persverė rezultatą 48:46. Tačiau po kelių taiklių Nemanja Gordičiaus metimų kėlinys pranašumą susikūrė „Partizan NIS“ – 48:50.

Paskutiniajame ketvirtyje komandos kovojo dėl kiekvieno taško bei likus 4 minutėms Serbijos ekipa turėjo tik vieno taško pranašumą – 56:57. Po kelių pabaigoje pramestų sostinės komandos metimų „Partizan NIS“ šventė pergalę 61:66

„Rytas“: Eimantas Bendžius (23 naud. bal.) bei Pako Cruzas po 15 (5 rez. perd.), Evaldas Kairys 10.