„Rytas“ su partneriais prieš šventes lankysis vaikų globos namuose

2023 m. gruodžio 14 d., 16:15

Artėjant didžiausioms metų šventėms Vilniaus „Rytas“ tęsia „Together against all“ kampaniją, o paskutinį 2023 m. mėnesį prie iniciatyvos kviečia prisidėti ne tik komandos gerbėjus, bet ir savo rėmėjus bei partnerius. 

Kartu su jais sostinės klubas sieks padovanoti šilumos tiems, kam jos reikia labiausiai – vaikams, augantiems globos namuose.

Prieš pat Kalėdas organizacijos nariai lankysis bei veš dovanas į dvejus bendruomeninius vaikų globos namus, su kuriais dirba jau ne pirmus metus: „Šv. Jono vaikai“ bei „Atsigręžk į vaikus“.

„Džiaugiamės šventiniu laikotarpiu galėdami prisidėti prie vaikų gerovės ir sukurti laimės akimirką tiems, kuriems tokių momentų gali trūkti, – sako komandos vyr. treneris G. Žibėnas. – Kalėdos yra stebuklų metas ir nei vienas žmogus per šias šventes negali būti pamirštas. Tikiu, kad mūsų bendruomenė dar kartą parodys vienybę ne tik arenoje, o ir už jos ribų bei drauge sukursime nepamirštamą šventę vaikams.“

Rungtynių su „Gargždais“ (gruodžio 16 d.) bei Dižono JDA (gruodžio 19 d.) metu arenoje apsilankę žiūrovai galės sudalyvauti loterijoje. Kiekvienas paaukojęs 5 ar daugiau eurų šio mėnesio „Together Against All“ akcijai turės progą laimėti krepšinio kamuolį su visos „Ryto“ komandos parašais.

Prie šių vizitų dovanomis bei finansine parama prisidės ir klubo rėmėjai bei partneriai.

„Together against all“ misiją spalį atnaujinę vilniečiai pirmąjį kampanijos mėnesį skyrė skurstantiems žmonėms – savanoriavo „Betanijos“ valgykloje, aukas rinko tiek pinigais, tiek drabužiais. Tuo metu lapkritį sostinės klubas rinko paramą Ukrainai – už surinktus 15 tūkst. eurų organizacija „Blue&Yellow“ šios šalies kariuomenei nupirks du termo taikiklius.

rytasvilnius.lt

atgal