„Rytas“ sezono starte neklumpa jau 21 metus

2019 m. rugsėjo 21 d., 11:50

Vilniaus „Ryto“ komanda Lietuvos krepšinio lygos sezono debiutiniuose mačuose nepralaimi jau 21 metus. Pirmame sezono mače vilniečiai pralaimėjimą patyrė tik 1997 m. rugsėjį, kuomet 88:101 nusileido dabar jau iš LKL žemėlapio išnykusiai Plungės „Olimpo“ komandai. Įdomu, jog rezultatyviausias iš vilniečių Plungėje tuomet buvo 18 taškų pelnęs Virginijus Sirvydis – Vilniaus „Ryto“ krepšininko Deivido Sirvydžio tėtis, dabar besidarbuojantis šiandieninės vilniečių varžovės, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos, trenerių štabe. 

Praėjusio sezono pirmose „Betsafe-LKL“  rungtynėse „Rytas“ 87:57 parklupdė Utenos „Juventus“. Rezultatyviausias tuomet buvo 20 taškų pelnęs Eimantas Bendžius.

Vilniaus „Ryto“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ keliai buvo susikirtę ir „Betsafe-LKL“ 2017-2018 m. sezono starte. Vilniuje vykęs susitikimas pasibaigė šeimininkų pergale 102:90. Tai buvo pirmos Martyno Echodo rungtynėse Vilniaus komandoje, kurias jis baigė savo sąskaitoje turėdamas 17 taškų bei 5 atkovotus kamuolius. 

Daugiausiai sykių – net 5 – debiutinėse sezono rungtynėse „Ryto“ krepšininkai yra nugalėję Kėdainių „Nevėžį“, po du kartus buvo įveiktos „Pieno žvaigždės“, Alytaus „Dzūkija“, Klaipėdos „Neptūnas“, Šiaulių „Šiauliai“.

Šiandien 17 valandą „Jeep“ arenoje Vilniuje bus išmestas ginčo kamuolys, pradėsiantis „Ryto“ žygį „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Pirmasis sostinės ekipos varžovas – Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda. 

Bilietus į šį susitikimą galima įsigyti bendrovės „Tiketa“ interneto svetainėje arba kasose. „Jeep“ arenos durys bus atvertos 16 val.

rytasvilnius.lt

atgal