„Rytas“ pralaimėjimu baigė savo pasirodymą Čempionų lygoje

2022 m. kovo 23 d., 23:35
rytasvilnius.lt nuotr.

Paskutinėse FIBA Čempionų lygos „TOP 16“ rungtynėse Vilniaus „Rytas“ (2-4) patyrė pralaimėjimą. „Savaria“ arenoje žaidę vilniečiai 81:88 (19:22, 27:17, 13:20, 22:27) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Sombathėjaus „Falco“ (1-5).

Rungtynes tritaškiu atidarė Gytis Radzevičius, kuris vėliau smeigė ir dar vieną tolimą metimą bei kėlinį baigė būdamas rezultatyviausias krepšininkas vilniečių gretose. Po pirmųjų 10 minučių „Rytas“ turėjo 3 taškų deficitą – 19:22.

Praėjus nepilnoms 2 minutėms antrajame ketvirtyje Lukas Uleckas dūrė tritaškį, po kurio rezultatas tapo lygus (24:24).

Energijos nestokoję vilniečiai išsiveržė į priekį, kėlinį laimėjo dviženkle persvara ir po pirmųjų dviejų kėlinių susikrovė 7 taškų pranašumą – 46:39.

Solidžiai iš toli atakavusi sostinės ekipa per pirmąją pusę realizavo 8 tolimus metimus iš 15. Rezultatyviausiai „Ryto“ komandoje pirmuosius du kėlinius žaidė Tanneris Leissneris, kuris pelnė 8 taškus.

Prasidėjus antrajai rungtynių varžovus į priekį traukė Zoltanas Perlas, kuris pelnė 8 taškus per 6 minutes trečiajame ketvirtyje ir sumažino skirtumą iki minimalaus (54:53).

Jarvis Williamsas surinko 5 taškus trečiajame kėlinyje, kuris baigėsi lygiu rezultatu – 59:59.

Iniciatyvos ir toliau puolime ėmęsis J.Williamsas pridėjo dar 6 taškus, bet vilniečiai prarado rungtynių kontrolę pabaigoje ir patyrė išvykoje pralaimėjimą – 81:86.

„Falco“: Zoltanas Perlas 25, Benedekas Varadi (9 rez. perd.) ir Gyorgy Golomanas po 15, Borisas Baračas 13.

„Rytas“: Jarvisas Williamsas 15, Tanneris Leissneris 14 (5 atk. kam.), Ivanas Buva ir Margiris Normantas po 10, Kennethas Smithas 8 (9 rez. perd., 14 naud. bal.).