„Rytas“ pradėjo bendradarbiavimą su advokatų kontora „Wint“

2020 m. gruodžio 10 d., 12:00

Vilniaus „Ryto“ partnerių gretas papildė sparčiai auganti advokatų profesinė bendrija „Wint“, vienijanti daugiau nei 20 skirtingų teisės sričių profesionalų. 2018 metais susikūrusi advokatų kontora vienija įmonių ir verslo teisės, nekilnojamo turto, technologijų, autorių teisių, ginčų, mokesčių ir kitų sričių teisės specialistus. 

„Wint“ tampa išoriniais „Ryto“ klubo teisininkais, kurie rūpinsis plačia teisinių klausimų gama – pradedant tarptautinėmis sutartimis, vartotojų ginčais, darbo teise, komercine teise, baigiant nekilnojamo turto, mokesčių teise ar patentų registravimu.

„Advokatai paprastai nėra labai geri krepšininkai, tačiau moderni krepšinio organizacija, tokia kaip „Rytas“, yra ne tik krepšinis. Tai itin sudėtinga teisinių santykių, įsipareigojimų, sutarčių ir taisyklių sistema, kurios sklandžiam veikimui užtikrinti profesionali pagalba yra tiesiog privaloma. Mums garbė pasiūlyti savo pagalbą klubui ir tuo pačiu tapti nedidele miesto legendos dalimi“, – sakė „WINT“ vadovaujanti partnerė Daiva Ušinskaitė-Filonovienė.  

„Ryto“ direktorius Justas Jankauskas džiaugiasi šiuo užsimezgusiu bendradarbiavimu.

„Džiaugiuosi klubo partneryste su advokatų kontora „Wint“, kurioje dirbantys ekspertai yra sukaupę didelę patirtį įvairiose teisės srityse, – teigia J.Jankauskas. – Tikiu, kad šis bendradarbiavimas tęsis ne vienerius metus bei kartu nuveiksime daug teisingų darbų.“

rytasvilnius.lt

atgal