„Rytas“ namuose nugalėjo „Juventus“ ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės

2019 m. spalio 06 d., 19:08
LKL.lt/BNS nuotr.

Vilniaus „Rytas“ šiame „Betsafe-LKL“ sezone ir toliau išlieka nepralaimėjęs – sostinės ekipa namuose iškovojo ketvirtąją pergalę 86:65  (21:20, 24:15, 20:20, 19:10) įveikdama Utenos „Juventus“.

Rungtynių pradžioje nė vienai komandai ryškiau išsiveržti į priekį nepavyko – po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:20.

„Rytas“ kiek atitrūkti pradėjo įpusėjus antrajam ketvirčiui, kai po dviejų sėkmingų Arno Butkevičiaus reidų šeimininkai pirmavo penkiais taškais.

Iki ilgosios pertraukos „Rytui“ dar pavyko surengti nedidelį spurtą ir vedami Eimanto Bendžiaus, prieš išeinant į rūbinę vilniečiai pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 45:35.

Trečiajame kėlinyje greitą tritaškį smeigė Deividas Sirvydis, o kėlinio viduryje dar vieną tolimą metimą pataikęs Tu Holloway privertė Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės – 58:44.

Iškart po jos „Juventus“ deficitą trumpam nubraukė iki aštuonių taškų, tačiau lemiamame ketvirtyje „Ryto“ puolimo svečiams stabdyti nebepavyko ir jiems teko susitaikyti su pralaimėjimu.

„Ryto“ gretose naudingiausiai žaidė Tu Holloway, surinkęs 12 taškų, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 17 naudingumo balų.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (10 atk. kam.), Tu Holloway 12, Evaldas Kairys ir Pako Cruzas po 11, Martynas Echodas ir Deividas Sirvydis po 10.