„Rytas Locals“ – Lietuvos kūrėjų ir verslų produkcija klubo fanams

2021 m. balandžio 21 d., 14:55
rytasvilnius.lt nuotr.

Kovo mėnesį atlikta Vilniaus „Ryto“ fanų apklausa, kuria klubas siekė išsiaiškinti jų nuomonę bei poreikius, susijusius su klubo atributika bei jos vystymu, parodė, kad sirgaliai nori platesnio atributikos asortimento: telefonų dėklų, prekių augintiniams, maisto prekių, įvairesnio asortimento vaikams ir kūdikiams ir prekių kelionėms bei namams.

Fanų nuomonė bei išsakyti pasiūlymai, paskatino sostinės klubą ieškoti naujų produktų bei tiekėjų.

„Atliekant prekių ir tiekėjų paiešką kilo mintis pasiūlyti užimti šią nišą lietuviškiems kūrėjams  ar verslams ir sukurti bendrus produktus „Ryto“ fanams, – pasakoja klubo direktorius Justas Jankauskas. – Turime situaciją, kai prekyba persikėlė į internetą, sumažėjo tiesioginių pardavimų, todėl kūrėjai, vietiniai verslai ieško papildomų pardavimo galimybių bei platformų. Pagalvojome, kad galime ir turime padėti vieni kitiems vystyti savo verslus,  todėl atributikos elektroninėje parduotuvėje atsirado skyrius „Rytas Locals“, skirtas Lietuvos kūrėjų ar verslų produkcijai.“

Jau šiandien naujieji vilniečių partneriai „Rytas Locals“ skyriuje pristato savo produkciją. Kiti kūrėjai, turintys ką pasiūlyti sostinės aistruoliams ir norintys ne tik prekiauti „Ryto“ elektroninėje parduotuvėje, bet ir prisidėti prie komandos stiprinimo, kviečiami susisiekti el. paštu atributika@rytasvilnius.lt

Pirmieji „Rytas Locals“ produktai

Viena dažniausiai fanų pageidautų prekių – telefonų dėklai. Nuo šiol fanai jau gali papuošti savo telefonus, o tuo pačiu ir parodyti visiems priklausant „Ryto“ šeimai, užsisakydami dėklus su populiariaus klubo simboliais, kurie per kelias dienas bus pagaminti ir išsiųsti.

Laisvėjant karantinui bei šiltėjant orams, krepšinio fanai grįš į krepšinio aikšteles. Klubo sirgalius Kastytis siūlo pasirūpinti kojų ir rankų saugumu bei įsigyti jo įmonėje gaminamas „ZeroZero“ apsaugas rankoms ir kojoms.

Jei galvojate, kad palaikymo atributiką gali „nešioti“ tik žmonės – klystate. Nuo šiol pasivaikščiojimai ir žaidimai su keturkojais draugais taps stilingi ir patogūs, o svarbiausia „Ryto“ spalvų! „Rytas Locals“ skyriuje rasite išskirtinius rankų darbo pavadėlius bei žaislus  jūsų keturkojams augintiniams, kurie gimė iš bendrystės su gyvūnų prekių gamintoju „Hepidogo“. Ateityje gamintojas pažadėjo pasiūlyti ir antkaklius.

Aktyviems „Ryto“ fanams siūlome dar viena rankų darbo naujieną – universalų laikiklį ausinėms, kaukėms ar akiniams. Tikriausiai teko susidurti su problema, kur dėti ausines, kaukę, akinius – „KūlByVabu“ kūrėjos pasiūlė sostinės klubo spalvų rankų darbo „3in1“ laikiklius prilaikyti šiuos kasdienius atributus.

Rytas Locals prekes rasite: https://www.rytasvilnius.lt/eshop/akcijos2 

Norinčius tapti „Ryto“ partneriais, pasiūlyti produkcijos ar bendrų produktų bei taip prisidėti prie klubo stiprinimo, kviečiame susisiekti su mumis atributika@rytasvilnius.lt

Laikiklis postas 5Apsaugos postas 5Pets postas 5Dekliukai postas 5

rytasvilnius.lt

atgal