„Rytas“ išvykoje nusileido Bursos „Tofaš“

2019 m. spalio 23 d., 21:55

Vilniaus „Rytas“ (1-3) išvykoje nusileido Turkijos Bursos „Tofaš“ (2-2) ekipai 81:91 (21:22, 26:29, 15:16, 19:24)

Pirmąjį kėlinį „Rytas“ pradėjo sėkmingais tolimais metimais ir po antrojo taiklaus Tu Holloway tritaškio sostinės ekipa atitrūko nuo „Tofaš“ 13:9.

Paskutinėmis sekundėmis sudėtingą tolimą metimą pirmojo kėlinio pabaigoję pataikęs Dovis Bičkauskis sumažino „Ryto“ skirtumą iki 1 taško ir pirmasis kėlinys baigėsi – 21:22

Antrasis ketvirtis prasidėjo pirmaisiais E. Bendžiaus taškais ir kėlinio viduryje po kapitono taiklaus tolimo metimo sostinės komanda atsiliko tik 1 tašku (30:31).

Komandos viena po kitos svaidė taiklius tritaškius metimus ir po  D. Sirvydžio taiklių dviejų baudų metimų paskutinėje atakoje, pirmojoje pusėje Turkijos klubas išlaikė nedidelį pranašumą – 47:51.

Per 6 priešpaskutinio kėlinio minutes Pako Cruzas pelnė 6 taškus ir gerą žaidimą demonstravęs „Rytas“ išsiveržė į priekį – 62:58. Tačiau kelios klaidos trečiojo ketvirčio pabaigoje ir „Rytas“ vėl paleido savo pranašumą ir kėlinį baigė atsilikdami 5 taškais (62:67).

Paskutiniajame kėlinyje varžovai tik didino savo pranašumą, bet gale agresyviau sužaidusiam „Rytui“ pavyko sušvelninti skirtumą ir Turkijos ekipa šventė pergalę – 81:91.

„Rytas“: Tu Holloway 20, Pako Cruzas 17, Cameronas Bairstow 11 (2/2 trit.), Arnas Butkevičius 9 (5 rez. perd., 19 naud. bal.).