„Rytas Half Time Cup“ starte – SKM auklėtinių kova „Raptors“ prezidento Masai Ujiri akivaizdoje

2019 m. sausio 17 d., 17:30
E.Žaldario nuotr.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai atidarė Vilniaus „Ryto“ organizuojamą turnyrą „Rytas Half Time Cup“.

Trečiadienio vakarą 6215 žiūrovų stebėjo pratęsimo pareikalavusią Europos taurės „Top 16“ kovą tarp „Ryto“ ir Berlyno ALBA (Vokietija) klubų, o didžiosios pertraukos metu savo sugebėjimus sostinės auditorijai demonstravo talentingiausi 2008-ųjų kartos SKM krepšininkai.

„Kiekvieno krepšininko, labai jauno ar jau suaugusio, svajonė rungtyniauti ant tokio dydžio arenų parketo. Tikiuosi ir tikiu,  kad nemaža dalis mano auklėtinių ateityje dar išbėgs tokio dydžio arenose ir sužais daugiau nei simboliškai. Pasirodymas „Siemens“ arenoje berniukams tikrai įsiminė“, – kalbėjo „SKM-I Liūtų’08“ treneris Rokas Kasparavičius.  

Jaunųjų talentų žaidimą stebėjo ypatingas svečias – Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubo Toronto „Raptors“ generalinis vadybininkas Masai Ujiri. 2012–2013 m. sezone nigerietis buvo pripažintas geriausiu lygos vadybininku. Tuomet specialistas darbavosi Denverio „Nuggets“ klube. M. Ujiri yra pirmasis ir kol kas vienintelis ne Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pilietis, kuriam pavyko laimėti šį prizą. Geriausio NBA vadovo rinkimai rengiami nuo 1972–1973 m.

Šiuo metu „Nuggets“ klubui vadovauja Vilniaus „Statyboje“ 1987–1990 m. žaidęs Artūras Karnišovas.  „Raptors“ ir „Nuggets“ klubams šis sezonas klostosi puikiai – abi ekipos yra tarp lyderių Rytų ir Vakarų konferencijose.

„Ryto“, ALBA ir SKM krepšininkų pasirodymą „Siemens“ arenoje stebėjo ir kiti garbūs svečiai –Vilniaus meras Remigijus Šimašius, kandidatas į Lietuvos prezidento postą Gitanas Nausėda, žurnalistas Edmundas Jakilaitis ir kiti.

SKM dėkoja „Ryto“ klubui už suteiktą galimybę šimtams mokyklos auklėtinių stebėti Europos taurės rungtynes bei prizus, kuriais buvo apdovanoti visi „Rytas Half Time Cup“ dalyviai.

Į kitas „Rytas Half Time Cup“ rungtynes „Siemens“ arenoje kviečiame registruotis 2008 metais gimusius jaunuosius žaidėjus el.paštu: club@rytasvilnius.lt.

SKM.lt

atgal