„Rytas“ finalo seriją pradėjo nesėkme svečiuose

2019 m. gegužės 28 d., 20:51
lkl.lt/BNS nuotr.

Pirmosiose „Betsafe-LKL“ finalo serijos rungtynėse Vilniaus „Rytas“ turėjo pripažinti dabartinių čempionų pranašumą.

Nuo taiklių varžovų tritaškių nesugebėję apsiginti D. Adomaičio auklėtiniai išvykoje neprilygo „Žalgiriui“ rezultatu 79:64 (27:16, 17:19, 21:18, 14:11) bei finalo serijoje iki trijų pergalių šiuo metu atsilieka 1-0. Sekančios rungtynės vyks ketvirtadienį, „Siemens“ arenoje.

Sėkmingiau startavę kauniečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 21:10, tuo tarpu mūsų ekipai sėkmingiau rungtyniauti neleido klaidos ir agresyvi varžovų gynyba.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rytas“ spurtavo 8:0 bei prisivijo oponentus (43:47), tačiau taiklių kauniečių tritaškių banga spurtą numalšino.

Paskutiniame kėlinyje sostinės krepšininkai negalėjo sustabdyti varžovų puolimo – penkių minučių atkarpą 16:6 pralaimėję vilniečiai jau atsiliko 67:53.

Varžovus į priekį paleidęs „Rytas“ atsitiesti jau nepajėgė. Galutinis rezultatas – 79:64.

„Rytas“ žaidė agresyviai ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40:32). Po „Žalgirio“ krepšiu svečiai atkovojo 19 kamuolių, kuomet šeimininkai po varžovų krepšiu sugriebė 9.

Kaip ir tapo įprasta atkrintamosiose varžybose, „Ryto“ lyderiais tapo Arciomas Parachouskis, kuris pelnė 14 taškų ir Arnas Butkevičius (įmetė 13 taškų bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus).

Kitos finalo serijos rungtynės vyks ketvirtadienį, Vilniuje. Bilietus į susitikimą „Siemens“ arenoje platina Tiketa.

„Rytas“: Arciomas Parachouskis 14 (8 atk. kam.), Arnas Butkevičius 13, Martynas Echodas 10.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 13, Nate‘as Woltersas 12, Brandonas Daviesas 11.