„Rytas“ Čempionų lygoje pateko į A grupę – tarp priešininkų E. Bendžiaus ekipa ir „Galatasaray“

2020 m. liepos 15 d., 16:40
championsleague.basketball nuotr.

FIBA „Krepšinio namuose“ įvyko Čempionų lygos burtų traukimo ceremonija. Turnyre debiutuosiantis Vilniaus „Rytas“ kartu su dar 6 ekipomis pateko į A pogrupį.

Septintame burtų krepšelyje buvę vilniečiai vienoje grupių etape kausis su Stambulo „Galatasaray“ Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija), Strasbūro SIG (Prancūzija), Sasario „Dinamo“ (Italija) ir ją atstovaujančiu Eimantu Bendžiumi, Atėnų „Peristeri“ (Graikija), Rygos VEF (Latvija).  

„Ryto“ vyr. trenerio Donaldas Kairys varžovus vertina atsargiai ir kol kas išskiria tik dvi A grupės ekipas.

„Tai viena iš stipresnių grupių, kurioje savo žaidimu išsiskiria Tenerifės ir Sasario ekipos. Kol kas sunku kalbėti apie komandų pajėgumą, todėl į viską žiūrime pozityviai ir neįveikiamų komandų nėra“, – sako „Ryto“ strategas.

BCL draw 2020 2021 201

Paskutinė grupės komanda paaiškės po Čempionų lygos atrankos varžybų etapo. Ja gali tapti Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), Orhuso „Bakken Bears“ (Danija), Monso „Belfius“ (Belgija) arba Vroclaveko „Anwil“ (Lenkija).

Arnas Butkevičius mano, jog varžovų pavadinimai skamba stipriai, o siekiant pergalių, labai svarbus bus komandos pasiaukojimas ant parketo.

„Grupėje esančių komandų vardai skamba grėsmingai ir bus įdomu stebėti kaip komandos toliau komplektuosis. – teigia „Ryto“ lyderis. – Tačiau, kad ir koks varžovas bebūtų, siekiant pergalės turi pradėti nuo maksimalaus atsidavimo savo žaidime ir tik tuomet gali tikėtis teigiamo rezultato.“

Čempionų lygoje komandos rungsis keturiose grupėse po aštuonias ekipas, o reguliaraus sezono kovų pradžia numatyta spalio 13 d.

rytasvilnius.lt

atgal