„Rytas“ atsisveikino su Mindaugu Girdžiūnu

2022 m. liepos 22 d., 11:50
Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniaus „Rytą“ palieka ne vieną sezoną sostinėje rungtyniavęs komandos senbuvis. „Ryto“ klubas bendru susitarimu atsisveikino su 33-ejų Mindaugu Girdžiūnu. 

Gynėjas iš Klaipėdos į Vilnių atvyko 2017 m. pabaigoje ir „Ryto“ ekipoje praleido nepilnus 5 sezonus. Su sostinės ekipa M.Girdžiūnas 2019 m. iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę ir 2022 m. tapo Lietuvos čempionu. 

„Tikras profesionalas ir pavyzdys kitiems tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Mindaugas yra žaidėjas, turintis gerą darbo etiką ir visą save atiduodantis treniruotėse bei rungtynėse, todėl sakome ačiū už jo indėlį ir šį nemažą laiko tarpą Vilniuje“, – dėkojo „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas. 

Praėjusiame „Betsafe–LKL“sezone 188 cm ūgio gynėjas vidutiniškai rinko 8,5 taško, 2 rezultatyvių perdavimų, 1 atkovoto kamuolio ir 7,6 naudingumo balo statistiką.  

FIBA Čempionų lygoje lietuvio rodikliai buvo kuklesni. Krepšininkas per 10 sužaistų mačų pelnė po 4,7 taško, atidavė 1,6 rezultatyvaus perdavimo bei rinko 2,1 naudingumo balo.  

rytasvilnius.lt

atgal