„Rytas“ 23 kartą pratęsė sutartį su „Švyturiu“

2022 m. liepos 25 d., 12:40
rytasvilnius nuotr.

Metai iš metų nenutrūkstanti Vilniaus „Ryto“ ir „Švyturio“ partnerystė tęsiasi. Lietuvos čempionai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su auksiniu rėmėju dar vienam sezonui.

Net prieš 23 metus prasidėjusia „Ryto“ ir „Švyturio“ partneryste bei jau šeštu kartu iškovotu Lietuvos čempionų titulu džiaugėsi sostinės klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis.

„Mūsų draugystė su „Švyturiu“ tęsiasi ilgiau, nei bet kurio profesionalaus krepšininko karjera. Keičiasi sirgalių ir žaidėjų kartos, bet stipriausias Lietuvos aludarystės prekės ženklas ant „Ryto“ marškinėlių išlieka.

Siekiame, kad kiekvienas investuotas euras būtų išleistas prasmingai. Todėl smagu, kai randame vis daugiau patrauklių formų, padedančių pristatyti klubo partnerius savo sirgaliams ir visiems vilniečiais“, – teigia D. Gudelis.

Nuo ateinančio sezono prie „Ryto“ ir „Švyturio“ partnerystės jungiasi ir didžiausias šalyje pramogų centras „Action!byApollo“. Į šalia „Ryto“ namų arenos, Ozo prekybos centre įsikūrusią erdvę, vilniečiai bus kviečiami praleisti laiką prieš ar po rungtynių, susitikti su krepšininkais, lankytis įvairiuose klubo renginiuose ir filmavimuose.

„Krepšinis labai daug reiškia ne tik mums, bet ir visai Lietuvai – todėl šią sporto šaką remiame jau ketvirtį amžiaus. 23 metus trunkanti partnerystė su „Rytu“ yra atnešusi daug pergalių ir padėjusi klubui sunkesniais momentais, o dabar išvien versime naujo sezono istorijos puslapį. Esame laimingi, kad ir toliau prisidėsime prie sėkmingų Lietuvos čempionų rezultatų“, – sako „Švyturio-Utenos alaus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas.

„Švyturys “ Lietuvos gyventojų 2021 m. buvo įvardintas didžiausiu šalies sporto rėmėju. Tai parodė reprezentatyvi visoje Lietuvoje atlikto tyrimo dalyvių apklausa, kurioje daugiausia apklaustųjų patys spontaniškai įvardijo būtent „Švyturį“.

koliazai

rytasvilnius.lt

atgal