Rokas Stipčevičius: „Kartu mes galime pasiekti bet ką“

2018 m. gruodžio 04 d., 19:30
R.Vyšniausko nuotr.

Po pertraukos nacionalinėms rinktinėms į „Siemens“ areną sugrįžta „Betsafe-LKL“ čempionato kovos. Jau trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda namuose priims turnyrinės lentelės kaimyną iš Panevėžio, o prieš būsimą akistatą įžaidėjas Rokas Stipčevičius aptarė prabėgusią pertrauką, sunkų darbą treniruotėse bei didžiausią vilniečių stiprybę.

Vilniaus „Rytas“ FIBA „lango“ ruošėsi antrajai sezono atkarpai bei laimėjo vienas žaistas draugiškas rungtynes su Utenos „Juventus“ (85:83). Pergalingame mače vienas rezultatyviausių buvo įžaidėjas iš Kroatijos, kuris pelnė 17 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

R.Stipčevičius atskleidė, kad pastarąsias kelias savaites prakaitą treniruotėse lieja negailėdamas savęs ir jau yra labai arti optimalios sportinės formos.

– Kaip sekėsi įgyvendinti iškeltas užduotis per pertrauką?

– Stengiausi geriau pajausti rungtynių ritmą, todėl džiaugiuosi, kad sužaidėme draugišką mačą. Manau, kad puikiai padirbėjome, nes žaidėjai įdėjo visas jėgas, o to puikiai išreikalavo trenerių štabas. Per šias dvi savaites puikiai patobulinome smulkias žaidimo detales bei pasipildėme energijos būsimoms dvikovoms. Laukia įtemptas mėnuo.

Manau, kad puikiai žinome, kokia esame komanda ir kaip turime rungtyniauti. Mums tiesiog reikia toliau eiti šiuo keliu, būti agresyviems ir puikiai žaisti abejose aikštės pusėse. Negalime sau leisti patikimai rungtyniauti tik puolime ar gynyboje. Svarbiausia – detalės. Rungtynių nė viena pusė dažniausiai nelaimi 30-35 taškais. Skirtumas būna nedidelis, todėl kiekviena ataka yra labai svarbi.

– Ko galime laukti iš pasikeitusios „Lietkabelio“ ekipos?

– Apie Panevėžio komandą žinau nemažai, nes pažįstu kelis trenerius bei žaidėjus ir sekiau informaciją apie jų pokyčius pastarąsias kelias savaites. Tai turėtų būti atkaklios rungtynės, tačiau visų pirma privalome galvoti apie save. Gerbiame kiekvieną varžovą, tačiau nebijome nė vieno.

– Kokius įžvelgiate sostinės komandos pagrindinius pranašumus

– Kiekvieną dieną valandų valandas plušame gerindami savo žaidimą – žiūrime vaizdo medžiagą, sportuojame treniruoklių salėje bei ant parketo. Darome viską, kad trečiadienį iškovotume pergalę. Mūsų stiprybė – vieningumas, nes kartu mes galime pasiekti bet ką. Turime palaikyti vienas kitą, todėl tikiuosi, kad „Siemens“ arenoje pamatysime daug sirgalių, kurie turės mūsų užnugarį.

Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ akistata įvyks jau šį trečiadienį „Siemens“ arenoje. Bilietai – „Tiketoje“.

rytasvilnius.lt

atgal