Rezultatyviausios M. Echodo rungtynės Vilniuje atvedė „Rytą“ į pergalę prieš „Šiaulius“

2019 m. spalio 26 d., 19:30
LKL.lt/BNS nuotr.

Ne kartą kritikos šį sezoną sulaukęs Martynas Echodas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Vilniuje ir jo vedamas „Rytas“ grįžo į pergalių kelią.

M. Echodas surinko 24 taškus ir padėjo „Rytui“ 93:70 (24:19, 21:18, 22:24, 26:9) pranokti „Šiaulius“. Tai buvo pirma vilniečių pergalė per dvi savaites.

„Rytas“ lieka antroje „Betsafe–LKL“ čempionato pozicijoje, „Šiauliai“ nusmuko į septintąją vietą.

„Rytas“ nuo varžovų pabėgo tik ketvirtajame kėlinyje. Cameronas Bairstow pataikė du dvitaškius, Deividas Sirvydis pridėjo tritaškį ir „Rytas“ nutolo rekordine 13 taškų persvara – 76:63 (33-ąją min.)

Netrukus M. Echodas surinko dar 6 taškus paeiliui ir „Ryto“ pranašumas nebekėlė abejonių – 82:65 (35-ąją min.).

Kai M. Echodas likus keturioms minutėms dėjimu sudrebino krepšį ir pagerino karjeros „Ryte“ rezultatyvumo rekordą, šeimininkai nutolo 87:65. Netrukus suolelio link patraukęs aukštaūgis sulaukė atsistojusios publikos aplodismentų.

Ligšiolis M. Echodo karjeros „Ryte“ rekordas siekė 22 taškus. Geriausias jo pasirodymas „Betsafe–LKL“ užfiksuotas, kai aukštaūgis atstovavo „Šiauliams“ – pelnė net 38 taškus.

„Žaidimas ketvirtajame kėlinyje visai išsiderino, buvome pavieniai, užmiršę elementarius dalykus, – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė „Šiaulių“ treneris Antanas Sireika. – Neturime tiek brandumo ir proto, kaip išeiti iš situacijų. Gavome gerą pamoką, tik apmaudu – norėjome susikauti“.

„Rytas“: Martynas Echodas 24 taškai (11/13 dvitaškių), Deividas Sirvydis 14, Cameronas Bairstow 12, Eimantas Bendžius 11.