Revanšo troškimas: tirpsta bilietai į „Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ rungtynes

2018 m. sausio 17 d., 17:04

Nors sinoptikai šeštadienį sostinėje žada minusinę temperatūrą, Vilniaus Siemens“ arenoje bus karšta nuo emocijų ir žiūrovų gausos. „Lietuvos rytas“ namie sutiks LKL vicečempionus Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Prognozuojama, kad šią akistatą stebės toks pat didžiulis žiūrovų kiekis, kaip ir pirmose rungtynėse.

Nors iki rungtynių pradžios liko dar trys dienos, bilietų pirmame „Siemens“ arenos aukšte liko labai mažai. Pirmąsias LKL čempionato rungtynes tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ stebėjo 6350 žmonių.

Susitikimą užtikrintai laimėjo svečiai, todėl dabar sostinės ekipa savo aistruoliams nori padovanoti visai kitokį reginį.

Prieš pat rungtynes žiūrovai arenoje išgirs Justino Jaručio atliekamą Lietuvos himną. O „Norfa“ iš aikštės vidurio pataikiusiam aistruoliui dovanos tūkstančio eurų prizą.

Šios rungtynės svarbios turnyro lentelės atžvilgiu. Pergalės atveju „Lietuvos rytas“ atotrūkį nuo „Lietkabelio“ padidintų iki trijų pergalių ir įsitvirtintų tarp trijų stipriausių čempionato komandų. Ketvirtoje vietoje žengianti Panevėžio komanda sėkmės atveju atsilikimą sumažintų iki minimumo ir priartėtų prie pirmo trejeto.

„Tiketa“ praneša, kad aistruoliai itin sparčiai perka bilietus ir į artėjančias „Lietuvos ryto“ rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Praktiškai neabejojama, kad vasario 11-ą dieną vyksiančios Lietuvos krepšinio grandų rungtynės vyks sausakimšoje „Siemens“ arenoje, nes jau dabar vietų pirmame aukšte praktiškai nebeliko.

bcvilnius.lt

atgal