R.Kurtinaitis: „Viskas prasideda nuo pradžių“

2017 m. rugsėjo 19 d., 20:28

„Lietuvos ryto“ komanda be pralaimėjimų baigė draugiškų rungtynių maratoną, tačiau prieš trečiadienį įvyksiančias pirmąsias LKL sezono rungtynes ekipos vyr. treneris Rimas Kurtinaitis nesiruošia užmigti ant laurų.

P.Žukauskas nuotr.

Anot sostinės komandos vairininko, būsimieji varžovai iš Pasvalio – pavojingi.

„Paskutines tris savaites labai intensyviai ruošėmės artėjančiam čempionatui.

Manau, tai pavyko neblogai ir dabar viską reikės įgyvendinti per oficialias rungtynes.

Pirmenybių pradžioje niekada nebūna didelių skirtumų tarp gerų ir blogų komandų.

Visi vienodai pasiruošę ir švieži. Manau, kad trečiadienio susitikimas bus įtemptas, nežiūrint į tai, kad „ant popieriaus“ mes galbūt esame geresni.

Viskas prasideda nuo pradžių ir laukiame sudėtingos kovos“, - kalbėjo „Lietuvos ryto“ strategas.

Tarpsezonio metu „Pieno žvaigždžių“ komanda pasikvietė nemažai naujokų – klubą sustiprino Italijoje žibėjęs Ryanas Harrow, snaiperis iš Latvijos Artūras Ausejs, patyrę Aleksėjus Žukanenka, Viačeslavas Bobrovas, komandos spalvas toliau gina buvęs Vilniaus klubo simbolis S.Babrauskas.

„Būsimų varžovų ekipa yra gana patyrusi, tiesa, nežinau, kas iš klubo naujokų žaidžia gerai, nes neteko matyti nė vienerių rungtynių, pasižiūrėjau tik vaizdo įrašą.

Mes visada treniruojamės ir rungtyniaujame iš visų jėgų, nesvarbu, koks mačas.

Nemanau, kad laimėta Vlado Garasto taurė suteiks mums impulsą žaisti geriau ar blogiau. Turnyre Klaipėdoje mes atlikome savo priešsezoninį darbą ir dabar viskas prasideda nuo pradžių“, - teigė R.Kurtinaitis, kuris įžvelgė nemažai teigiamų dalykų savo auklėtinių žaidime.

„Tai – agresyvumas, aktyvumas, ištvermė. Žinoma, visada yra ką tobulinti, pavyzdžiui, užtvarų kokybę žaidžiant tiek su kamuoliu, tiek be jo. Tą ir darome, tačiau ne viskas yra blogai, tą parodė ir draugiškos rungtynės. Manau, kad kiekvieną dieną mes tik gerinsime savo žaidimą.“

„Lietuvos ryto“ komandos sirgaliai kviečiami įsigyti bilietus į pirmąsias LKL rungtynes prieš Pasvalio klubą.Vilniaus klubas naująjį sezoną pasitinka su šūkiu „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog BC „Lietuvos rytui“ šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

Bilietų kaina į rungtynes prieš „Pieno žvaigždžių“ ekipa - vos nuo 5 eurų.

bcvilnius.lt

atgal