R.Kurtinaitis: „Pergalė visada yra svarbi“

2017 m. rugsėjo 01 d., 11:30

„Lietuvos ryto“ ekipa pergalingai pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui, pirmajame susitikime Prienuose 71:66 nugalėjusi „s.Oliver Wurzburg“ klubą.

Po mačo Vilniaus komandos vyr. treneris Rimas Kurtinaitis gyrė savo auklėtinius už kovingumą ir pažymėjo, kad jiems šiuo metu yra skiriami itin dideli fiziniai krūviai.

 „Pergalė visada yra svarbi vien dėl to, kad ugdosi žaidėjų mentalitetas. 

Aišku, trūksta kokybės, nes daugiau laiko skiriame fiziniam pasiruošimui. 

Vakar turėjome dvi sunkias treniruotes, bet šiandien jie vis tiek kovojo, nors ir jautė nuovargį. Manau, kad pirmas išbandymas nebuvo blogas, – kalbėjo R.Kurtinaitis. – Aišku, mano žaidėjams dar toli iki gero krepšinio, tačiau padarėme pirmą žingsnį ir vėl treniruosimės.“

 Vienu iš pergalės kalvių prieš vokiečius tapo naujokas Marcas Carteris, kuris ketvirtojo kėlinuko metu pataikė svarbų metimą ir dar perėmė kamuolį. 

„Mums reikia toliau dirbti. Manau, kad šiandien abi komandos jautė nuovargį, nes sunkiai plušėjo treniruočių stovyklose. 

Jaučiu, kad mums reikia padirbėti ties klaidų skaičiumi, labiau saugoti kamuolį ir greičiau atlikti sprendimus. Dėl sulėtėjusio žaidimo dalis kaltės tenka man, nes esu įžaidėjas. 

Bandau surikiuoti krepšininkus aikštėje, kad jie atsidurtų tinkamose pozicijose – tuomet komandai geriau pavyksta atlikti derinius ir priimti sprendimus. 

Kalbant bendrai, nebuvo blogai. Manau, kad sužaidėme pakankamai neblogas pirmąsias rungtynes ir turime toliau tęsti treniruotes, kad taptume dar geresniais“, – teigė 15 taškų įmetęs M.Carteris.

atgal