R.Kurtinaitis: „Klaipėdoje turėjome savo tikslus ir planus“

2017 m. rugsėjo 17 d., 18:07

„Lietuvos rytas“ triumfavo V.Garasto taurės turnyre Klaipėdoje. Finale Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 94:82 nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

P.Žukauskas nuotr.

Vilniaus krepšininkai pasiruošimo etapą baigė nesuklupę nė karto – jie laimėjo visas 7 rungtynes.

Sostinės žaidėjai nuo „Neptūno" pabėgo dar pirmajame kėlinyje, o savo pranašumą įtvirtino iš karto po ilgosios pertraukos. Šį ketvirtį jie pradėjo spurtu 11:3 ir nutolo 58:40.

11 taškų be atsako trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje pelnę Klaipėdos krepšininkai priartėjo iki 64:74, tačiau labiau kandžiotis dėl pergalės nebepajėgė.

„Mes daug sportavome ir specialiai šioms rungtynėms nesiruošėme.

Klaipėdoje, kurioje praleidome 10 dienų, turėjome savo tikslus ir planus. Laimėjome priešsezoninį titulą, o tai labai smagu.

Laimėjome visas draugiškas rungtynes, tai irgi džiugina, nes pergalė ugdo nugalėtojų charakterį", – sakė „Lietuvos ryto" strategas Rimas Kurtinaitis.

Geriausiu „Lietuvos ryto" žaidėju šiame turnyre išrinktas Chrisas Krameris, finale pelnęs 3 taškus ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.