Prasidėjus atvirai „Lietuvos ryto“ klubo narysčių prekybai – rekordinis sirgalių susidomėjimas

2018 m. birželio 18 d., 14:17

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas pirmadienį startavo su atvira klubo narysčių prekyba, o per pirmąją pardavimų savaitę pasiekė rekordinius skaičius. Sostinės komandos aistruoliai per septynias uždaros prekybos dienas įsigijo net 1500 narysčių, o tai yra  ne tik didžiausias rodiklis istorijoje, bet ir įspūdingas aistruolių ištikimybės komandai įrodymas.

Praėjusį sezoną Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas su abonementų prekyba startavo liepos mėnesį ir pardavė net 3000 abonementų, tačiau buvo taikoma mažos kainos strategija ir juos galėjo įsigyti visi norintys. Šį kartą – narystes aistruoliai įsigyti galėjo jau nuo birželio 11-osios, o jos buvo pasiekiamos tik abonementų turėtojams.

Sirgaliai uždarosios prekybos metu išpirko visas narystes geriausiose vietose „Siemens“ arenoje, tačiau nuo pirmadienio paleista dar daugiau vietų populiariausiuose sektoriuose.

Padidėjusį susidomėjimą sostinės komanda įrodo ir gerokai padidėjęs lankomumas praėjusiame sezone. „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų kovas Vilniuje šiemet žiūri vidutiniškai dvigubai daugiau žiūrovų nei pernai.

Naujojo sezono narystė užtikrins ne tik aukščiausio lygio krepšinio reginį sostinėje, bet ir suteiks daugybę klubo, rėmėjų, partnerių bei draugų pasiūlymų.

„Lietuvos ryto“ klubo narystės – nuo 59 eurų, o jas rasite „Tiketoje“.

bcvilnius.lt

atgal