Prasidėjo vieša abonementų į „Ryto“ rungtynes prekyba

2020 m. rugpjūčio 20 d., 11:12

Vilniaus „Ryto“ klubas pradeda viešą prekybą sezono abonementais, kurie galios „Jeep“ ir „Siemens“ arenose. Tokių abonementų prekyboje liko vos keli šimtai, o pardavimų kiekis ribojamas, kad būtų galima užtikrinti saugomo reikalavimus pagal Vyriausybės nustatytą tvarką. Abonementus jau dabar galima įsigyti „Tiketoje“, prekyba vyks tik elektroniniu būdu.

„Matome, kad ir laikydamiesi visų saugumo reikalavimų sugebėsime sukurti puikią atmosferą rungtynėse. Džiugu, kad fanai išsiilgę karštų krepšinio vakarų sostinėje. Sezonas nusimato išskirtinis. Kovokime drauge“, – kalbėjo „Ryto“ generalinis direktorius Rolandas Jarutis.  

Abonementų turėtojai turės galimybę sezono metu stebėti apie 30 „Ryto“ namų rungtynių abejose arenose. Pagal šios dienos reikalavimus sirgaliai privalės dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo. 

Papildomomis privilegijomis aistruoliai galės mėgautis įsigiję abonementus BMW klube. Tai geriausio matomumo vietos, fanams bus skirta atskira erdvė, kurioje jie patogiai galės praleisti laiką iki rungtynių. Taip pat naudotis nemokama rūbine, o „Jeep“ arenoje turės nuolatinę vietą centriniame sektoriuje. 

Pirmąsias sezono rungtynes Vilniaus „Rytas“ žais rugsėjo 19 dieną namie su Utenos „Juventus“ komanda. Kovokime drauge!

rytasvilnius.lt

atgal