Prasideda išankstinė prekyba kito sezono Vilniaus „Ryto“ narystėmis

2019 m. gegužės 16 d., 10:00

Šiandien „Betsafe–LKL“ ketvirtfinalio etape startuojantis Vilniaus „Rytas“ kartu pradeda ir prekybą 2019-2020 m. sezono narystėmis. Pirmieji įsigyti jas galės sirgaliai, turintys šio sezono klubo narystę. Jie išskirtinėmis teisėmis tai padaryti galės iki gegužės 21 d. (imtinai). Nuo gegužės 22 d. 11 val. narystes įsigyti galės visi norintys.

Klubas narystėms į visas sezono rungtynes, vykstančias tiek „Ryto“, tiek „Siemens“ arenose, skiria 3000 vietų. Papildomų vietų bus skirta ir tik „Siemens“ arenoje vykstančioms rungtynėms – Europos taurės mačams bei „Betsafe–LKL“ akistatoms su Kauno „Žalgiriu“.

Šio sezono narysčių savininkams klubas suteikia ne tik pirmumo teisę išsirinkti vietas, bet ir siūlo ypatingas kainas – jiems narystės kainuos pigiau nei atviros prekybos metu. Kainos prasidės nuo 49 eurų. Tiesa, kainos gali automatiškai keistis priklausomai nuo paklausos. Kaip ir pernai, taip ir šiais metais, sirgaliai galės įsigyti narystes ir BMW klube.

„Mums yra labai svarbu ir toliau auginti „Ryto“ šeimą, norime, kad visi sirgaliai jaustųsi bendruomenės, pergalių dalimi. Karaliaus Mindaugo taurės finalas parodė, kaip stipriai mūsų klubo sirgaliai ir miestas yra išsiilgę pergalių, o taip pat – koks svarbus sirgalių palaikymas yra mūsų žaidėjams. Todėl ir norime ilgamečiams sirgaliams atsidėkoti pasiūlydami jiems ypatingas narysčių sąlygas, – sako Vilniaus „Ryto“ rinkodaros vadovė Loreta Stakauskaitė.

Klubo narystė jos savininkams suteiks galimybę ne tik patekti į varžybas, tačiau ir į specialius komandos renginius, susitikimus su žaidėjais. Be to, pasinaudoję jomis sirgaliai klubo atributiką, bilietus į rungtynes galės įsigyti už ypatingą kainą.

Vilniaus „Ryto“ narystes platina bendrovė „Tiketa“. Naujojo sezono narystės „Ryto“ sirgaliams leis stebėti visas sostinės komandos dvikovas LKL bei Europos taurės pirmenybėse. Su viena besibaigiančio sezono naryste sirgaliai gali įsigyti neribotą kiekį naujojo sezono narysčių. Išankstines narystes rasite čia.

2018-2019 m. sezone Vilniaus „Ryto” sezono narystes įsigijo 3000 žmonių.

Šiame sezone Vilniaus „Rytas” iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę, o Europos taurės varžybose pateko tarp 8 pajėgiausių Europos Taurės turnyro komandų. Šiandien prasidedančiame „Betsafe–LKL” atkrintamųjų varžybų pirmame rate vilniečiai iki dviejų pergalių žais su Utenos „Juventus” komanda.

rytasvilnius.lt

atgal