Po ilgosios pertraukos spurtavęs Vilniaus „Rytas“ namuose įveikė „Lietkabelį“

2021 m. sausio 30 d., 19:40
Roko Lukoševičiaus nuotr.

„Betsafe–LKL“ šeštadienio rungtynėse Vilniaus „Ryto“ (12/5) krepšininkai nekartojo senų klaidų. Giedriaus Žibėno auklėtiniai po atkaklios kovos ir sėkmingai sužaisto paskutinio kėlinio 78:72 (17:19, 21:20, 22:19, 18:14) įveikė Panevėžio „Lietkbelio“ (11/4) ekipą.

Po ilgosios pertraukos įspūdingą spurtą (15:3) surengę vilniečiai panaikino dviejų taškų deficitą ir įgijo dviženklę persvarą. Vis dėlto, trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (60:58), o visa intriga persikėlė į lemiamą ketvirtį.

Varžovams užtrukus greitajame puolime, šeimininkai susikūrė 6 taškų pranašumą ir šventė dvyliktą pergalę šiame LKL sezone.

Labiausiai prie laimėjimo prisidėjo ir rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė Augustas Marčiulionis – per 16 minučių jis pelnė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 3, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

Pirmoji šių komandų akistata Panevėžyje gruodžio mėnesį baigėsi „Lietkabelio“ pergale 78:59.

„Rytas“: Augustas Marčiulionis 17, Lukas Uleckas 16, Mindaugas Girdžiūnas 14, Dovis Bičkauskis ir Keithas Bensonas – po 8.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 15, Margiris Normantas ir Vytenis Lipkevičius – po 13.