Pirmosios draugiškos rungtynės fanų akivaizdoje: „Rytas“ – VEF (apžvalga)

2018 m. rugsėjo 02 d., 12:14
R.Vyšniausko nuotr.

Artėjančiam sezonui besiruošiantis Vilniaus „Rytas“ sekmadienį sužais antrąsias draugiškas rungtynes. Tai bus vienintelė galimybė pamatyti sostinės klubą namų arenoje draugiškų rungtynių maratone. Komanda pasitiks svečius iš kaimyninės Latvijos – Rygos VEF.

Pirmose draugiškose rungtynėse Vilniaus „Rytas“ priėmė Liublino „Start“ komandą. Idealų ketvirtą kėlinį sužaidę vilniečiai šventė pergalę ir lemiamas 10 minučių laimėjo 19-os taškų skirtumu.

„Šiose rungtynėse privėlėme nemažai klaidų, todėl akivaizdžiai trūko susikalbėjimo gynyboje. Individualiose dvikovose šiek tiek nusileidome varžovams. Antroje rungtynių pusėje mums jau sekėsi kiek geriau, nes palaipsniui perpratome vienas kitą. Į puolimą šiuo metu žvelgiame mažiau, o dabartinis  tikslas – gerinti komunikaciją ir taisyti klaidas. Lauksime pirmųjų atvirųjų rungtynių su fanais prieš VEF“, – įspūdžiais dalinosi E.Bendžius

Į Vilnių sekmadienį atvyksta jau seniai matyta bei girdėta komanda – Rygos VEF. Paskutinį kartą šios komandos susikovė tarpusavyje prieš trejus metus rugsėjo 12-ąją. Tuometinis „Lietuvos Rytas“ visai nesunkiai įveikė savo svečius iš Latvijos draugiškame mače 87:62.

Iš viso abi komandos tarpusavyje yra rungtyniavusios 6 kartus. Tik vieną kartą iš šešių pergalę šventė Rygos VEF.

Latvijos klubas į Lietuvos sostinę atvyksta atsinaujinęs. Šį tarpsezonį VEF prarado beveik visus savo praeito sezono lyderius. Antwanas Scottas išvyko žaisti į „Evreux“, Paulas Carteris pasirinko Belgijos klubo pasiūlymą, Alexanderis Perezas Kaufmanas susitarė su kovinguoju „Banvit“.

Vilniaus „Ryte“ žaidęs Kenas Brownas taip pat paliko komandą gavęs geresnį pasiūlymą iš Italijos klubo viduryje sezono. Ateinantį sezoną jis rungtyniaus Alytaus „Dzūkijos.“ klube. Taip pat klubą paliko svarbūs rotacijos žaidėjai – R.Freimanis, J.Berzins, A.Labuckas, K.Vecvagars.

Nepaisant daug netekčių komandą sugebėjo išsaugoti du stabilesnius žaidėjus – A.Ate ir M.Mejeris. Komanda pasikvietė tris amerikiečius – V.Councilą, S.Zacką bei A.Luke‘ą. Visi trys savo buvusioje komandoje turėjo dviženklius taškų vidurkius. V.Councilas buvo stabiliausias iš trijų paminėtų vyrų.

Rugpjūčio 31 dieną Latvijos sostinės komanda pradėjo savo draugiškų rungtynių ciklą ir sužaidė su Parmos „Parma“. Rungtynės buvo labai įtemptos, o po apylygės kovos ketvirtajame kėlinyje latviai patyrė pralaimėjimą rezultatu 77:81.

Mačas su VEF Vilniuje turėtų būti puikus pasisveikinimas su ištikimiausiais fanais, kurie galės šias rungtynes stebėti visiškai nemokamai su savo įsigytomis klubo narystėmis. Primename, jog tai bus vienintelė galimybė pamatyti Vilniaus „Ryto“ draugiškas rungtynes namų arenoje.

bcvilnius.lt

atgal