Pirmoji tarpusavio dvikova: Vilniaus „Rytas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (apžvalga)

2018 m. spalio 27 d., 12:00

Vilniaus „Rytas“ šiandien išvyksta į Pasvalį, kur surems ginklus su vietos „Pieno žvaigždžių” ekipa. Pateikiame būsimų „Betsafe-LKL“ rungtynių apžvalgą.

Bundantys pasvaliečiai

Pastaruoju metu aikštės šeimininkai iš Pasvalio demonstruoja itin gerus rezultatus. Po dviejų pralaimėjimų iš eilės (79:82 prieš „Juventus“ ir 60:74 prieš „Dzūkiją“) „Pieno žvaigždės“ iškovojo dvi dramatiškas pergales paeiliui.

Svečiuose (86:80) nugalėtas Kėdainių „Nevėžis“, o namuose įveikti Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai. Šiame „Betsafe-LKL“ čempionate Gedimino Petrausko auklėtiniai yra iškovoję 3 pergales ir patyrę 4 nesėkmes. Turnyrinėje lentelėje pasvaliečiai žengia šešti.

Pagrindinis šeimininkų ginklas

Pirmuoju smuiku Pasvalio komandoje griežia rezultatyviausias „Betsafe-LKL” čempionato žaidėjas – Emanuelis Omogbo. Pastarasis fiksuoja 16,1 taško vidurkį, ir jau dvi savaites iš eilės yra čempionato naudingiausias savaitės žaidėjas.

Vilniečių padėtis

„Betsafe-LKL” vicečempionai čempionate žengia treti, tačiau yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, nei aukščiau esantys „Žalgiris” ir „Neptūnas”. Sostinės komanda yra iškovojusi penkias pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą.

Sostinės lyderiai

„Ryto” gretose kol kas rezultatyviausiai žaidžia Eimantas Bendžius. Lietuvis per susitikimą vidutiniškai pelno po 13,2 taško.

Antras šioje statistinėje grafoje žengia amerikietis – D.J Seeley, kuris renka po 12 taškų.

Verta paminėti ir Dominique’ą Suttoną, kuris „Ryto“ ekipoje renka daugiausiai naudingumo balų (16,2).

Vilniaus „Rytas“ su „Pieno Žvaigždėmis” susitinka jau šiandien – spalio 27-ąją. Rungtynes bus galima gyvai stebėti portale LKL.lt. Pradžia – 17:00. 

rytasvilnius.lt

atgal