Pirmoje pusėje varžovus paleidęs Vilniaus „Rytas“ suklupo Monake

2020 m. sausio 29 d., 22:40
Monaco nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje į  priekį varžovus paleidęs Vilniaus „Rytas“ (2/2) Europos taurės „Top 16“ išvykoje nusileido Monako „As Monaco“ (2/2) 61:86 (12:32, 3:21, 20:22, 26:11).

Pirmajame kėlinyje Eimantas Bendžius išprovokuoja pražangą ties trijų taškų linija, Pako Cruzas smeigia tolimą metimą iš krašto, bet vilniečiai atsiliko 8:15. Ir toliau strigę vilniečiai paleido Monako ekipą į priekį ir po pirmojo kėlinio atsiliko 12:32.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai buvo surakinti Monako žaidėjų gynybos ir po pirmosios pusės rezultatas buvo stipriai ne „Ryto“ naudai 15:53.

Vilniečiai trečiajį kėlinį pradėjo gana rezultatyviai. Per jį „Rytas“ surinko daugiau nei per pirmąją rungtynių pusę bei po trečio kėlinio rezultatas tapo 35:75.

Paskutiniame kėlinyje „Rytas“ žaidė dar rezultatyviau. Į priekį sostinės ekipą tolimais metimais vedė Deividas Sirvydis ir Dovis Bičkauskis, tačiau Monako komanda buvo per toli ir vilniečiai patyrė pralaimėjimą 61:86.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (9/9 baud.), Deividas Sirvydis 11, Dovis Bičkauskis 9 (3/3 trit.).